Import ulubionych Avant -> Firefox, Opera

Witam

Od dość dawna korzystam z nakładki na IE, Avant Browser.

Wszystkie ulubione w Avancie są zapisane w pliku bookmarks.dat, nie w postaci listy URLi jakby to było w normalnym IE…

I teraz problem, powoli przestawiam się na “bezpieczniejsze” przeglądarki: Firefox i Opera i chciałbym oczywiście mieć dostęp do moich wszystkich ulubionych adresów (a jest ich sporo… podzielone w dodatku na foldery, ręczke przepisywanie ich nie ma sensu).

Jest jakiś sposób na import ulubionych z Avanta?

Używałem Avant Browsera dość długo i tez przeszedłem na FF

Jeśli dobrze pamiętam, to miałem problem z bezpośrednim importem. Pamiętam, że kombinowałem, by ulubione on-line zapisać na dysku, czy pobrać do IE, a potem dopiero do FF,

Dawno to było, więc nie pamiętam dobrze, jak Ci kto nie pomoże, to później sprawdzę:)

Pozdrawiam:)

Już sam rozwiązałem w międzyczasie problem:

Avant: Plik -> Eksportuj ulubione do HTML

i potem import w FF czy Operze, zadziałało tylko w FF za nic nie chce się uporządkować alfabetycznie, foldery są porozwalane (ulubione mam w folderach, ale też ok 70-80 mam luzem i foldery są pomieszane z tymi luzem).

W operze lepiej to wygląda.

Jeśli korzystasz z opcji sortowania w: zakładki --> zarządzaj zakładkami to faktycznie cos jest nie tak. U mnie też jest z tym problem. Ale może rozwinąć zakładki z boku ekranu, a wtedy prawym myszy na dany folder i tam jest sortuj wg nazw -u mnie działa.

Pozdrawiam:)