Impossible creatures nazwa drugiej płyty

Witam mam problem z gra Impossible Creatures nie wiem jak nazwać drugą płytę bo podczas instalacji przy 68% woła o cd2 ale nie wiem jak nazwać te cd2 mam nadzieje że ktoś ma ta grę i poda mi nazwę drugiej płyty.

MAM ORYGINAŁA ale złamała mi się płyta na szczęście skopiowałem zawartość płyty ponieważ już kiedyś miałem z nią problemy jak spadła mi na ziemie i była porysana to skopiowałem jej zawartość a teraz wyskoczył mi problem z game.exe i chce zrobić reinstala ale nie mam jak.

Ps:Jak ktoś nie wieży że mam oryginała to zrobię zdjęcie na tle tematu i dam.

Z góry dzięki.

a jaką nazwę ma CD1 ??

prawdopodobnie:

Impossible Creatures Cd2

lub

IC Cd2

lub coś w tym stylu

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Próbowałem ze wszystkimi nazwami a płyta nr 1 nazywa się ic i nie mogę rozgryź jak się zwie druga

powinno bez różnicy na nazwę odczytać płytę

Ale o co Tobie chodzi Alex Mor :?: Toć piszesz że masz zrobioną kopię tego oryginału-więc czemu nie da rady zainstalować :?: Gra jest na 2cd zabezpieczona SafeDisc-napisz jak i jakim programem zrobiłeś kopię(mam nadzieję że obu płyt) i jak,czym to chcesz zainstalować :?:

ale nie chcę ta gra ma parę lat może przez to a tu dla niedowiarków http://screeny.pl/89688

Te płytę kopiowałem parę lat temu i tylko cd2 a pliki to po prostu skopiowałem na dysk z płyty

Ps:zaczynam instalacje z płyty nr1 i jak dochodzę do 68% to woła cd2 ale jak nagrywam te pliki na płytę to nie wykrywa jej

Wcale nie powiedziałem że Tobie nie wieżę-pytam się jakim programem to skopiowałeś i czy obie płyty :?: :!:

Przecie pisze że tylko jedną może skopiuje cd1 na dysk i w tedy rozpocznę instalacje

#-o Czyli tak :?: Masz płytę cd1 orginał :?: a ta druga cd2 pęknięta skopiowałeś na dysk twardy sposobem ‘‘kopiuj wklej’’ :?: no i gdzie je teraz masz :?: nadal na dysku w jakimś folderze :?: czy potem wrzuciłeś na płytkę :?: Qurcze pisz jaśniej jeżeli chcesz aby ktoś Ci pomógł :!: Nie wiem ale dla mnie jest to’‘słoma siano masło maślane’’ jak byłeś w woju to wiesz o co mi chodzi :stuck_out_tongue:

Jak ja piszę? przecie jasno

  1. Mam oryginał gry

  2. Pękła mi cd2

  3. Przed tym jak pękła skopiowałem z płyty przez kopiuj i wklej do folderu

  4. Ostatnio miałem z nią problem i muszę zrobić jej reinstal

  5. podczas instalacji gry z cd1 prosi o cd2 (niestety nie ma opcji znajdź na dysku) więc muszę nagrać te pliki z cd1 co mam na dysku na puste CD

  6. Po nagraniu na puste cd instalator i tak nie wykrywa cd2

  7. Tu pytanie czy to nazwa płyty jest winna czy co innego tylko nic mnie nie nachodzi co to może być

MAM NADZIEJĘ, ŻE WYSTARCZAJĄCO WYTŁUMACZYŁEM PROBLEM :smiley:

No teraz trochę jaśniej :!: :lol: Na przyszłość nigdy tak nie rób :!: nigdy nie kopiuj sposobem kopiuj wklej, bo mogą się nie skopiować pliki autorun-nazwa nie ma nic do rzeczy :!: Jeżeli akurat nie masz pod ręką czystej płytki ,aby zrobić kopię ,wtedy należy wykonać obraz płyty np.w Nero(image)a potem to zgrać na płytkę :!: W ramach testu zgrałem przez kopiuj wklej do folderu któremu nadałem nazwę grę NFSMW ,potem chciałem tą samą metodą zgrać to na płytkę-nie dało się :!: wyskakiwał błąd autorun :!: Zgrałem więc to programem Ashompoo Burning Studio jako dane dvd ale aby zainstalować tą grę trzeba znależć na płytce plik autorun i na niego kliknąć :!: Musisz więc podczas instalacji jak gra prosi cię o włożenie drugiego cd-włożyć tą przegraną płytkę-otworzyć ją-znależć plik autorun(jeżeli jest)-i na niego kliknąć -jeżeli go nie ma to znaczy że grę możesz spisać na straty :!: ![-o<

21cccba16b2d33d5m.png

Zgraj CD1 i CD2 do jednego folderu :wink: Powinno ruszyć,sam robiłem coś takiego po utracie GTA:VC :frowning:

WRESZCIE DZIAŁA :smiley:

Sposób korni007 zadziałał (dziwne że nie pomyślałem o tym) dzięki wszystkim za pomoc a szczególnie korni007 i onimusza666

PS: Idze jakoś nagrodzić na tym forum kogoś tak jak na innych np: daniem plusa itp?

JESZCZE RAZ DZIĘKI =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>