Impuls rozłączający podczas gry

Taki problem jest, Neostrada 2mb, działa ok, ale gdy gram w Age of Empires III to co jakiś czas, ( niekoreślony) po prostu idzie impuls i wyrzuca mnie z gry. Jest tam opcja 60 sekundowa gdyby neta w ciągu tych 60 sekund włączyło, wtedy gra rusza, tyle że nawet jak mnie połączy to inne ip dlatego pewnie nie chce ruszyc. . Tylko w tej grze występuje taki problem, w cs-sie normalni hula i się nie rozłącza. Co z tym impulsem zrobić? net nie rozłącza się, tylko idzie jakiś mały impuls i to wystaraczy.

Co oznacza konkretnie ten impuls? Masz na myśli jakiś impuls elektromagnetyczny? Jakiś zalew pakietów? Masz jakiś router, czy modem?

Pozdrawiam!

No tak, nie dopisałem, Livebox router. Szczerze? to nie wiem, po prostu sytuacja wygląda tak: Grasz sobie i w pewnym momencie powstaje lagg, po jakiś 10 sekundach wyskakuje wyżej wymieniony ekran że wyrzuciło cię z gry i masz 60 sekund na ponowne połączenie ( u mnie nie możliwe ze względu na zmienne ip) no i po 60 sekundach wyrzuca całkowicie z ESO- platforma gry.

W czasie jak jest ten ekran 60 sekundowy, minimalizuję grę i sprawdzam czy net chodzi, i tu jest problem bo działa normalnie.

Do tego coś mi się zdaje ( nie na 100%) że w tym czasie sykpa mi rozłącza na kilka sekund, ale sprawdzę to jeszcze.

Może jakiś błąd w grze. Skanowałeś system w celu wykrycia infekcji? Z Liveboksem łączysz się bezprzewodowo, czy kablem? Sprawdzałeś oba połączenia?

Pozdrawiam!

Wi fi się łączę, żaden błąd wydaje mi się , bo kumple co gram z nimi nie mają czegoś takiego. kablem nie sprawdzałem, bo nie mam zbytnio jak, jakieś 6-7 m od rutera mam kompa i uciążliwe były by testy na kilka godzin, jak bym miał kabel przez całe mieszkanie prowadzić. Wirusy ostatnio usuwałem, raz przeszedł combofix i potem anty malware.

Generalnie jak dla mnie to coś tu za bardzo magicznie sie zrobiło :]

Myśle że ciężko byłoby z poziomu gry na komputerze wywołać akcje na modemie/routerze wymuszającą zmiane IP.

Sprawdziłeś chociaż czy faktycznie ono się zmienia ?

Zakładałeś że to może jednak tp robić jakieś dziwne rzeczy a inne gry nie są na to czułe ?

pzdr

Podaj logi OTL, poproszę kogoś ze speców od logów, aby sprawdził czy nie ma jakiejś infekcji, która powodowałaby problem.

bor1904 , z tego co ja rozumiem, to gra nie zmienia IP, tylko użytkownik zostaje odłączony od gry, łączy się ponownie z siecią, dostaje nowe IP.

Edycja:

Użytkownik podał logi, posty związane z logami zostały wydzielone do tematu podczas-gry-online-jakis-czas-nastepuje-rozlacznie-serwerem-t486050.html

Pozdrawiam!