Incredimeil- zawieszone? :(

Kochani,mam mega problem. Uzywam tego programu juz bardzo długo,mam na nim zapisane bardzo wazne jak dla mnie meile. Nie chciałabym tego stracić.

Mój problem polega na tym ze jedna firma zablokowała mi poczte,przychodzą do mnie meile takie same w ilościach np.100 dziennie.Po mojej interwencji błąd został naprawiony, ta osoba wyrzuciła tego meila z poczty nadawczej , ale pomimo tego ciagle przychodza te meile w ilosciach np. 10 szt dziennie. Za pierona nie wiem co mam teraz zrobic? odinstalowac Incredi? ale jak to zrobie to pewnie strace wszystko?

Moge liczyc na waszą pomoc? ![-o<

  1. Witamy

  2. Przeczytaj Regulamin

  3. Problem nie jest spowodowany przez program pocztowy, ale przez to, że ktoś te “majle” wysyła.

tzn.?

  1. Problem spamu nie dotyczy wyłącznie Ciebie. Programy antyspamowe

  2. Oprócz tego, że wiadomości masz w programie, powinnaś je mieć (jeżeli tak ustawiłaś) archiwizowane na serwerze.

  3. Radzę zmienić adres i/lub dostawcę. Jest duży wybór.

to nie jest spam, tylko meil od mojego że sie tak określe pracodawcy. Ta firma już skasowała ta wiadomośc ze skrzynki nadawczej i pomimo to dalej przychodzi. :roll:

adresu nie da rady zmienic bo za duzo osób go posiada. A program? możesz mi jakis polecic w stylu Incredimeil? naprawde nie znam sie na tych rzeczach za dobrze.

to, że niezamierzony, to jednak spam

to trzeba znaleźć “fachowca” i pogrzebać w poczcie pracodawcy

Programy “w stylu” Incredimail - Klienty poczty e-mail na dp

to nie jest zbyt duży problem

ok dziekuje za rady :smiley:

powiem tak, to jest bardzo dziwna sprawa. Otóz,pojechałam dzis do tesciowej, wgrałam sobie od nowa na jej komputerze Incredi , wpisałam sobie swoj meil do odbioru poczty i co sie stało? to samo. Ciagle przychodza te same wiadomości. Ja sie chyba wykoncze z tym programem. Tak sie do niego przyzwyczaiłam i do swojej nazwy ( meila) ze az mi sie ryczec chce jak sobie pomysle ze musze to wszystko zmieniac.

naprawde nie da sie cos z tym zrobic?? :frowning:

no i porpostu jestem genialana :lol: Pisze to ,bo byc może któs bedzie miał taki sam problem.

otóż, w programie Incredi, zaznaczyłam zeby nie odbierał mi poczty, tylko zaczełam odbierac z onetu,przez strone, odebrałam tam w miedzy czasie pare meili ok 20. I tak sobie wchodziłam raz na onet raz właczałam w Incredi. I nagle, dzis,po 2 dniach męczarni, weszłam sobie jednoczesnie na te dwie rzeczy. I co sie okazało. Jak zaczełam kasowac meile ( 5 szt na początku) na stronie onetu to automatycznie Incredi zaczoł pobierac meile o te 5 sztuk mniej.Potem skasowałam kolejne 10 i Inredi zaczoł pobierac o 10 mniej itd. Az wykasowałm wszystkie meile na stronie onetu i wszystko staneło. jestem w totalnym szoku i w sumie dalej niczego nie rozumiem. Ale wazne ze działa. Ufff