Incredit Mail problem z instalacja

(Lammermoor) #1

Zainstalowalam ten program ale potem znalazlam spolszczenie w niezbedniku wiec sie go pozbylam i na nowo juz sie nie da!Wyskakuje mi przed zakonczeniem instalacji taki komunikat:NIE ZNALEZIONO PUNKTU WEJSCIA PROCEDURY-w bibliotece ImUltis.dll???(GLJ3B.tmp-nie znaleziono pkt wejscia)Sciagam go z roznych stron(w Dobre Programy jest tylko jakas wersja testowa ale nawet z ostatniej plytki Komputer Swiat tez mi nie chce wejsc!Szukalam w szukajce ale tam jest ponad tysiac str wiec kapituluje! Ostatnio czyscilam rejestr,czyzbym cos usunela? Prosze o wytlumaczenie tresci komunikatu i rade co robic dalej.Na plytce jest wersja darmowa i tez nie wchodzi.

(Mk922) #2

poszukaj tej biblioteki (ImUltis.dll) i wgraj ją a potem IncrediMaila

(szop pracz) #3

Odinstaluj tego co masz i dokładnie pousówaj wszystkie jego części z kompa. Zrób to po restarcie lub w trybie awaryjnym bo inaczej z "Program Files" nie da ci się usunąć folderu "Incredi Mail". Potem zainstaluj na nowo i powinno grać.

(Lammermoor) #4

Nic z tego!Siedze na kompie doslownie od rana i szlag mnie trafia!Wywalilam wszystkie dane tego programu z rejestru,sprawdzilam dysk(wolumin wolny od bledow),inne instalacje bez problemow(specjalnie sprawdzalam),wyskakuje mi:nie znaleziono pkt wejscia procedury Get Message Store Patch@IncrediReg@@QAEJAAVCString@@HPBD@Z w bibliotece ImUltis.dll???O co tu chodzi?Program instaluje sie poprawnie(procz tego komunikatu),ale nie daje sie otworzyc,otwieraja sie tylko:Incredit Games+Incredit mail Galery.Niech mi ktos pomoze!Blagam bo znow jutro bede miala caly dzien z glowy , nie daje mi to spokoju. :stuck_out_tongue: