Incredit mail


(Berend) #1

Pobrałem program pocztowy Incredit mail w wersji angielskiej potem spolszczenie. Jakoś doszedłem do ustawień polskich liter, lecz nie mogę dojść jak należy pisać literę ł. Jak robie to w tradycyjny sposób czyli z altem to wyskakuje hiperłącze. Jak można to zmienić?


(Kolmar) #2

(Berend) #3

Dziękuję za radę.Ciekawa koncepcja. Czyli wynika z tego, że nie ma sposobu na ustawienie z altem l. Ale to znaczy, ze należałoby pomyśleć o ulepszeniu spolszczenia. Tak program jest OK. ale fakt kombinowania ł trochę utrudnia korzystanie z niego.


(Kolmar) #4

viewtopic.php?t=200195


(Witoldtomczak) #5

A może gdzieś w ustawieniach skrutów klawiaturowych w tym programie pocztowym trzeba poszukać.

W innych programach jest normalnie?


(Berend) #6

Powiem szczerze, że za bardzo nie wiem jak to zrobić. Aż taki informatyk ze mnie nie jest. Jeżeli można to prosze o wytłumaczenie dokładniejsze co mam zrobić.

Dziękuje


(Kolmar) #7

Jeżeli posiadasz intelowską kartę to pobierasz podany w odnośniku plik, a następnie dodajesz go do rejestru i restartujesz komputer.

Tak na marginesie, polecam google :arrow: http://www.google.pl/search?q=incredima ... =firefox-a


(Agatonster) #8

profesor13 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Dobrol) #9

Tutaj dużo informacji

http://incredimail.republika.pl/spolszczenie.htm