Indeks wydajnośći systemu-ściema?

widze chłopaki macie fajną zabawę…może wyjdziejakaś łatka to se wpiszecie 100 … :stuck_out_tongue:

To twój problem…

Znam specyfikacje swojego laptopa więc mi nie musisz wymieniać… A co do tych licznych wymienionych 5-tek to mam tylko przy ramie 5,9 reszta jest 4,7 / 4,8 oraz 4,9…

Kit to masz w starych oknach… Mój index to 4,7 wiec jeśli masz niższy to wniosek jeden… kit ci wcisneli :stuck_out_tongue:

beztytuudl8.th.jpg

Ja również twierdzę że ten indeks wydajności nie jest wcale adekwatny do sprzętu jaki posiadamy. Przykładowo zainstalowałem nowe sterowniki (oficjalne ze strony Toshiby) do karty graficznej i wynik spadł o 0,2 (grafika w grach) :? To samo miałem prze SP1 raz skoczył o 0,1 (podstawowy dysk twardy) a znowu drugiego dnia spadł o 0,1. Może trudno w to uwierzyć ale taka prawda. Myślałem że SP1 coś poprawi, ale nic się nie zmieniło. Oszukanie systemu też nic nie pomoże jak chcemy jakoś tam zwiększyć tą wydajność. :? Indeks wydajności jest również inny dla laptopa i zwykłego PC… i może się różnić nawet o 0,7… sprawdzałem porównywalnie. :? Także lepiej 3dmark - ten wynik jest w miarę adekwatnym, a nie indeks wydajności w systemie. Nie przejmować się tym i tyle. :wink:

Jedna uwaga, to co wypisuje ten program ma jekieś ręce i nogi, ale wyraźnie jego autorom brakuje wyczucia w wycenianiu ważnych i nieważnych elementów (tymbardziej, że większość ludzi ma komputer głównie w innym celu niż gry). Być może w następnych wersjach będzie lepiej… w koncu jak ludzie z Win chcą to potrafią, czego przykładem był WinXP, ale już nie koniecznie Vista (przynajmniej w najprostszej wersji), rzucono tu zbytni ciężar na “fajerwerki” multimedia gry zapominając o rzeczach bardziej ważnych, co dokładnie widać na tym programiku i tyle.

Zal ja myslalem ze sp1 dla visty przyspieszy kompa a tu wielkie rozczarowanie :(:(:frowning: Bo mam tylko 512 ramu :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: