Infekcja. Brak Dostępu

Witam :]

Zaczęło się, ściągnięciem jakiegoś modu do gry. Pokazał się wirus, inteligentny avast się wyłączył. Włączyłem go, no i usunąłem tego wirusa. Obraz zaczął się wieszać, to dałem reset. Po włączeniu komputera pokazało się moje konto do którego miałem wpisać hasło, ale nie tylko. Pojawiło się tam też 30 innych O.o ! Wbiłem na moje konto i pokazała się ramka iż coś jest z plikiem csmm, lub mmcs i mogę nie mieć dostępu. Zignorowałem to i wbiłem w panel, przy okazji usuwając wszystkie nie potrzebne konta. “Dobra problem z głowy” pomyślałem, ale nie. Wchodzę w mój komputer, jakiś dysk no i pokazuje się to [klick]. O co chodzi? Zeskanowałem całego kompa avastem i usunąłem parę wirusów. Pojawiły się:

-Trojan-gen

-Malware-gen

-Adware-gen

-VB-TMX

-AgentUMM

No dobra myślałem, że będzie ok. No i znów to samo. Nie mam dostępu. Zrobiłem automatyczne aktualizacje windows’a i sprawdziłem logi przez combofix’a. Trzy były podejrzane i sprawdziłem je przez tą stronę [klick]. 1 wypadł dobrze, bo 1/31. Te 2 były za duże, a więc bez ryzyka. Dałem w notatniku:

I przez combofix’a je usunąłem. Oczyściłem komputer ATF-Cleaner’em. Po czym znów przeskanowałem tym programem [klick] . Znów 3 pliki mi nie odpowiadały, więc przez The Avenger usunąłem dwa keycodes’y które nie wiem skąd się znalazły na moim komputerze. No i teraz musiało być już dobrze. Ale nadal nie! Gdy wchodzę na któryś z dysków cały czas pokazuje się to [klick]. Musiałbym może wejść na konto Administrator, lecz tam jest hasło, założone przez któregoś z informatyków ostatnio naprawiającego mój komputer :confused: Ja także jestem administratorem! I nie mam dostępu… A wcześniej miałem!

Proszę o pomoc.

Jeżeli to jest rzeczywiście twój komputer to można użyć programu do resetowania hasła administratora.

http://www.google.pl/search?q=resetowan … =firefox-a

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Pokaz log z combofix na forum, ja go sprawdze