Info na temat hp 1510


(Pawlisko123) #1

mam zamiar kupić to urządzenie bo czytałem na portalu i polecacie je.

mam pytanie czy można dwustronnie drukować na niej (nie znam sie, nie miałem drukarki nigdy)

i czy ktoś kupował na tej stronie: http://www.centrumdruku.com.pl

można tam kupować śmiało...??

czy ten papier bedzie do niej dobry Papiery&idogolna=6'>http://www.centrumdruku.com.pl/produkt.php?id=806&idkat=49&kat=International%20Paper%20Kwidzyń&katogol=

Papiery&idogolna=6

i ten kabel http://www.centrumdruku.com.pl/produkt.php?id=2&idkat=1&kat=kable&katogol=Akcesoria&idogolna=1

jak z tuszami??

Będę zadowolony z tego zakupu??


(Pinkol) #2

Kwestia gustu. Ja Ci napisze z własnego doświadczenia, otóż posiadam te urządzonko ale w wersji 1210 ,mam je już dwa lata.Szczerze mówiąc to żadnych z nim nie mam problemów.Tusz (zamienniki) kosztują ... yy czarny 20zł , kolor 50zł , gdzie czarny starcza mi na 6 miesięcy , a kolor około roku czasu.Jeśli chodzi o wydruki fotograficzne to muszę przyznać że są doskonałe (wyższe modele radzą sobie z tym jeszcze lepiej).Wcześniej miałem Lexmark’a...ale to już zostawię bez komentarza.Jeśli chodzi o HP’ka to polecam.


(Grzeg D) #3

można drukować dwustronnie, dołączony soft ma sporo opcji wydruku.Osobiście jestem z tego sprzętu zadowolony (drukuje szybko a skany są wystarczającej jakości). Akurat moja drukarka po jakichś 500 stronach druku przestała pobierać papier, ale dostałem nową w serwisie (mój kolega miał ten sam problem). Mogą się też zdażyć problemy ze sterownikami ale myślę że i tak jest najlepsza w swojej kategorii cenowej...aha - tusz da sie uzupełnić, więc koszty druku nie są duże.