Info o muzie

potrzebuje jakiegoś programiku w ktorym bede mógl ustawić coś takiego

bo zgralem se z cd ramsteina “Rosenrot” i w niektorych plikach(mp3)jak sie weźmie wlasciwości… to pokazuje album Rosenrot artysta ramstein data wydania 2005i t p… a w niektorych nic jak ustawic aby bylo wszędzie jest do tego jakiś programik ? ??:stuck_out_tongue:

CDex ma taką opcje. Jeżeli dobrze zrozumiałem Twój problem :?

chodzi mi o mp3 czy już w nich można zmieniać

Tak jak napisał chok można to zrobić np.: w CDex’ie już na etapie zgrywania muzy do mp3.

Poza tym do edycji tagów ID3 wystarczy ci nawet Winamp lub Foobar. Klikasz PPM na danym utworze w playliście i wybierasz Zobacz info pliku. W otwartym oknie zmieniasz co trzeba zapisujesz przyciskiem Update. (opis dot. Winampa).

Jak wolisz osobny program do tego to szukaj ID3 Tag edytorów.

Np.: MP3Tag Laboratory - po polsku i free.

nie musisz instalować żadnego programu by to zrobić, w winampie zeby to robic musisz dla kazdego osobno zmieniac. Tu masz sposob zeby zmienic wszystko za jednym razem (zakładam że masz XP, nie wiem czy tak jest w 2000):

zaznacz pliki mp3 ktore chcesz edytować i PPM >> Właściwości >> Podsumowanie >> Zaawansowane i tam możesz zmienić już wszystko. Wpisujesz Artyste, rok, tytuł albumu i nawet komentarz. Wszystko za jednym zamachem. Potem klikasz na zastosuj i OK

WAZNE: pliki mp3 nie moga miec atrybutu “tylko do odczytu”.