Informacja o karcie w komputerze

witam chciałem się zapytać czy można takie coś wyłonczyć:

Posiadam karte graficzną Geforce 7300GT i jak uruchamiam komputer jest czarne tło i tam pisze

nazwa karty graficznej nVidia 7300GT…Bios 5… na czarnym tle

czy można to wyłonczyć?

Normalnie to raczej tego nie wyłączysz(czyt. poprzez bios mobo).

Ale NiBiTor’em mógłbyś spróbować tam ponoć się to da zrobić(tylko jak coś sp******** to…).

NVIDIA-BIOS-Editor_4.png

czyli lepiej tego nie wyłanczać bo można coś zepsuść. A pozatym łatwo to się wyłancza i jakie mogą być problemy po tym? wyłanczał już ktoś takie coś?

wyłączał. potrzebne narzędzia: nvflash.exe, dyskietka startowa, stary i nowy bios.

karta graficzna na PCI if something goes wrong

jak to się robi szukaj na necie. google.pl nie boli

CPZ-U podobno da rady wyłączyć w tym programie, a w NiBiTor też da rady?? jak to się wyłącza

modujesz BIOS żeby ci nie pokazywał…

robiłem to na 6600 ale ja dodałem to i napisałem na końcu linijkę

“BIOS modded by klopas”

:smiley:

W dniu 26.04.2008 , o godzinie 16:12 został dopisany post przez klopas

cpu-z jest do sprawdzania danych… nibitor moduje bios ale potem musisz go dodać na kartę programem nvflash…

a jak coś nie wypali to musisz kupić kartę na PCI żeby przywrócić pierwszy BIOS…

Czyli lepiej się nie bawić bo można zepsuć tylko ta trzeba kupić karte pod Pci-Express plus płyta główna. Bo jak ktoś nie posiada Pci-Express to jest lipa. Dzienki.

jka chcesz to się baw, na swoją odpowiedzialność bo jak coś schrzanisz to na gwarancji nie przyjmą

nie! PCI to nie PCI-E!

PCI masz na płycie… są grafy do tego wejścia ale bardzo słabe… służą do przywrócenia biosu do grafy a kiedyś, dawno temu do grania :wink:

karta PCI kosztuje od 1zł do 10zł więc to nie duży wydatek :wink:

aha rozumie dobra wielkie dzienki za pomoc