Informacja o zamykaniu systemu

Bardzo proszę o pomoc załączyłem dzisiaj rano komputer, jak co dzień zresztą po pojawieniu się ikonek nagle wskoczyła informacja na niebieskim tle o treści takiej:

"Pojawił się problem i system Windows zostanie zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

IJeżeli po raz pierwszy widzisz ekran błędu Stop,

ponownie uruchom komputer. Jeżeli ten ekran pojawił się ponownie,wykonaj następujące kroki:

Upewnij się,czy na dysku jest wystarczająco dużo miejsca. Jeśli sterownik jest zidentyfikowany

w komunikacie stop, wyłącz go lub skontaktuj się z producentem w sprawie aktualizacji sterownika.

Spróbuj zmienić karty wideo.

Skontaktuj się z dostawcą sprzętu w sprawie aktualizacji systemu BIOS.Wyłacz opcje pamięci

systemu BIOS,takie jak buforowanie i przesyłanie. Jeżeli do usunięcia lub wyłączenia składników

musisz użyć trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer,naciśnij klawisz F8, aby wyświetlić

zawansowane opcje startowe,a następnie wybierz opcje Tryb awaryjny.

Informacje techniczne:

***STOP: 0x0000008E (0x0000005,0xF8108DBD,0xF46BF678,0x00000000)

*** USBPORT.SYS - Addres F818DBD base at F80E9000, DateStamp 41107d62

Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci.

Zrzucanie fizycznej pamięci na dysk. : 46"

Po tym komputer się wyłancza i od nowa nie mam poięcia o co chodzi w tym komunikacie ???

Wszedłem w tryb awaryjny nie rozumiejąc informacji, przywruciłem system teraz jest ok ale niewiem czy na długo, czy ktoś może mi powiedzieć co to było? Może ktoś miał podobną historię?

wysyłam również loga może z niego coś wynika z góry dziękuję za pomoc.

winowajca sa sterowniki do USB

Ok świetnie ale co z tym zrobić czy mógłby ktoś udzielić bardzo ,naprawdę bardzo, prostych wskazówek co dalej z tym fantem :frowning:

:arrow: czy używasz portu USB :?:

:arrow: czy masz zainsatlowane poprawki SP2 :?:

:arrow: sprawdz czy nie masz konfliktu sprzętowego, w mendzer urzadzeń :!:

Jeżeli to o to chodzi to cokolwiek podłączam do komputera to za pomocą USB

to chyba używam ,mam zainstalowany SP2 ale czy poprewki nie wiem jak to sprawdzić? A co do tego menadzera urządzeń gdzie gościa szukać ???

start-> uruchom-> sysdm.cp

Sprzet-> Menedzer urządzeń

Prawoklik na Mój Komputer, Właściwości, Sprzęt.

Mam dwa żólte znaki zapytania i pisze Kontroler Uniwersalnej magistrali szeregowej (USB).

Czy tak powinno być??? Czy nie ??? co zrobić z tymi zapytajnikami???

te znaki informują iż sterownik odpowiedzialny za USB w jakiś sposób działa nie prawidłowo, może ponowne zainstalowanie sterów od płyty głównej pomoże

po prostu usuń ten sprzet który powoduje konflikt, nastepnie uruchom ponownie komputer i zobaczysz czy wykrył nowy sprzet

Dziękuję zainstalowałem te sterowniki myślę że będzie dobrze znaki zapytania znikły.