Informacje o ABIT AN-M2HDLE

(Mrylec) #1

Chcę kupić taką płytę, ale nic o nie j nie wiem, tzn., wiem jakie ma specyfikacje, ale nigdzie nie znalazłem testów, nawet na stronie producenta jej nie ma i nie wiem czy po zakupie będę mógł zaktualizować do niej BIOS z modelu AN-M2HD. Dokładnie jaką jest wersja AN-M2HD to wiem, ale mógł kupić za tą samą cenę płytę z wejściem HDMI i FireWire. Chciałbym się dowiedzieć coś na jej temat, w google'ach pusta :? A nie mogę kupić płyty nie wiedząc czy nie ma jakiś wad wrodzonych, ja kto często bywa w Gigabyte ;] Końcówka "LE" kojarzy mi się z "Low Energy" no w płycie głównej?!

(Mireczek) #2

Na stronie producenta jest:

ABIT AN-M2HD

EDIT:

Z końcówką LE faktycznie nie ma. Może taka płyta nie istnieje, a dopisek został zrobiony poprzez nadgorliwych sprzedawców.

(Mrylec) #3

Napisałem do nich e-mail'a, zobaczymy co odpiszą. O ile w ogóle odpiszą :slight_smile: Niech się tylko śpieszą, bo ta aukcja wiecznie stać nie będzie :stuck_out_tongue:

(mati75) #4

tylko, że firma abit już nie istnieje, to pewnie jakiś leżak magazynowy

(Mrylec) #5

No pisało że to są części z naprawy, udzielają pół roku gwarancji :slight_smile: Mi to nie przeszkadza, na pewno się nie zepsuje 2 raz :slight_smile: Już kupiłem, temat zakończony :slight_smile:

Ale jednak odpisali:

Mógłby mi ktoś przetłumaczyć ostatnią linijkę, nie kumem jej za bardzo... Wiem że coś kablami :slight_smile: