Information mismatch in directory entry w partition magic

Witam

opisze problem od początku

miałem partycję C,D,G i chciałem usunąć G dać cały rozmiar z G do D a na koniec trochę powiększyć C kosztem rozmiaru D

robiłem to programem Norton Partition Magic 8.05

gdy rozmiar Partycji G został dodany do Partycji D było wszystko dobrze ale gdy chciałem zmniejszyć D i zwiększyć C to operacja skończyła się na zmniejszeniu D i wyskoczył błąd

“information mismatch in directory entry”

zamknąłem program i wszedłem w mój komputer była tam widoczna partycja C i D lecz przy ikonie D był jakiś czerwony znaczek i nie mogłem jej otworzyć bo wyskakiwał ten błąd. restart komputera i już kompletnie nie widzi dysku D…

na moje pocieszenie w programie Partition Magic widzę tą partycję i moge przeglądać jej zawartość (lecz nie otwierać pliki). gdy sprawdzam błędy na dysku to wyskakuje ten sam błąd co wcześniej…

Czy da sie jakoś to naprawić i znowu mieć dostępną partycję??(oczywiście bez formatu)

Problem rozwiązany

panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> zarządzanie komputerem>magazyn>zarządzanie dyskami>zaznaczyłem dysk D , prawy myszy>zmień literę dysku i ścieżki>dodaj i dodałem D dysk po 0,3sek sie pojawił :slight_smile: to tak na przyszłość jak by ktoś miał taki problem