Ink status Epson Stylus DX 3850

Witam, bardzo proszę o pomoc. Korzystam z Urządzenia wielofunkcyjnego Epson Stylus DX 3850. Mam problem, nie mogę sprawdzić stanu tuszu. Urządzenie przestało drukować, czerwona kontrolka się zapaliła informująca o braku któregoś z tuszy. Do tej pory przy drukowaniu czegoś pojawiały mi się mierniki tuszu np. w podczas przygotowywania się pliku do druku w Microsoft Wordzie. Teraz nie wiem co robic, jestem w podbarmkowej sytuacji, mam sporo materiałów pilnie do wydrukowania a nie wiem jaki tusz kupić. Nie chciałbym też wydawać zbędnie pieniędzy na 4 kartridże bo wiem, że zawsze urządzenie sie blokowało przy braku juz jednego z tuszy. Istenieje opcja, bądź program do sprawdzenia stanu tuszy?

~Błagam o pomoc,

zdesperowany student.

Zdesperowany studencie, l_ukasz.

Twe modły zostaną wysłuchane kiedy w twym systemie zagości program, którego dostarczenie jest w części producenta, wielmożnego Epson’a.

Z wielką gracją włóż do stacji dysków nośnik, w który zostałeś zaopatrzony w chwili nabycia twego cudownego urządzenia. Zainstaluj dostępny tam program.

Sądzę, że jakimś perfidnym zrządzeniem losu usunąłeś go ze swego sterylnego systemu.

Dziękuję za pomoc, pomogło. Teraz opcja statusu tuszu jest aktywna.