Inni nie widzą co do nich piszę na GG - ban numeru

(Piotr Kluzowicz) #1

Witam. Mam następujący problem. Jakąś godzinę temu wyskoczył mi błąd i tlen się zamknął, po ponownym uruchomieniu widziałem co piszą do mnie inni ale oni nie widzieli co ja do nich pisze. Kilkadziesiąt obcych numerów napisało do mnie wiadomości w stylu: co?, o co chodzi? Zamknąłem tlena. Przeskanowałem kompa kasperskim- nic nie wykrył i Ad-Aware SE 2007 który wykrył 10 infekcji, wszystkie usunąłem. Po ok. 20 minutach włączyłem tlena i już działało jak trzeba. Po pół godziny znowu jakieś wiadomości od obcych ludzi i zaraz znowu inni nie widzą co ja piszę. Znowu wyłączyłem tlena i przeskanowałem Ad-Aware, który znalazł tym razem 4 infekcje. Potem ten cykl powtórzył się 2 razy... Nie wiem co robić i jak się pozbyć tego czegoś a nie chcę zmieniać numeru. Mam wrażenie jakby ktoś lub coś przejęło kontrolę nad moim numerem GG. Pomocy!

(Dwajs) #2

Jak ja tak miałem to po pewnym czasie samo to minęło.

(Piotr Kluzowicz) #3

Ale podejrzewam, że mam jakiegoś syfa, który będzie to robił automatycznie zawsze do momentu aż go usunę. Tylko nie wiem jak…

(Mail) #4

Daj loga z HijackThis…

(system) #5

Może jakiś dowcipny kolega dobrał się do Twojego konta. Miałem podobną sytuacje kiedyś. Też mi gg/tlen wywalało a potem pisali do mnie obcy ludzie. Okazało się że to kumple postanowił się zabawić w hakera i ukradł hasło do mojego konta. Zmień hasło do konta na gg

(Hormon) #6

A masz jakieś wtyczki dziwne po instalowane, bo one mogą powodować taką sytuacje.

(Piotr Kluzowicz) #7

Jak zmienić hasło do GG w Tlenie? Tutaj wklejam link do loga z HiJackThis:

http://www.wklej.org/id/2c23694aaa

(VPN) #8

Albo masz jakiegoś wirusa, który automatycznie rozesłał kilkadziesiąt lub kilkaset wiadomości i dostałeś bana na sieć GG, takie ich zabezpieczenie antyspamowe.

(walker123) #9

GG kojarzy mi się z biedronką…

Wiecie, taki obrazek kiedyś widziałem: Koleś z wózkiem i napis “Moja pierwsza prezerwatywa, z biedronki”

:mrgreen: …Taki stereotyp

Przeskanuj kompa wszystkim antywirusowym co masz, zobacz czy coś nie dzieje się w procesach.

Ew. wpakuj logi.

Też tak myślę, ale syfa jakiegoś raczej masz.

(Piotr Kluzowicz) #10

Wkleiłem logi 3 posty wyżej. Czy ktoś może je sprawdzić?

(pakeroso) #11

Log wygląda na czysty.

Najlepiej przeskanuj system przy pomocy Kaspersky online lub Micro$oft Live OneCare lub daj loga z ComboFix.

(Piotr Kluzowicz) #12

Problem ustąpił. Okazało się, że to miało związek z jakąś konferencją GG… błąd GG. Dzięki