Inni nie widzą co do nich piszę na GG - ban numeru

Witam. Mam następujący problem. Jakąś godzinę temu wyskoczył mi błąd i tlen się zamknął, po ponownym uruchomieniu widziałem co piszą do mnie inni ale oni nie widzieli co ja do nich pisze. Kilkadziesiąt obcych numerów napisało do mnie wiadomości w stylu: co?, o co chodzi? Zamknąłem tlena. Przeskanowałem kompa kasperskim- nic nie wykrył i Ad-Aware SE 2007 który wykrył 10 infekcji, wszystkie usunąłem. Po ok. 20 minutach włączyłem tlena i już działało jak trzeba. Po pół godziny znowu jakieś wiadomości od obcych ludzi i zaraz znowu inni nie widzą co ja piszę. Znowu wyłączyłem tlena i przeskanowałem Ad-Aware, który znalazł tym razem 4 infekcje. Potem ten cykl powtórzył się 2 razy… Nie wiem co robić i jak się pozbyć tego czegoś a nie chcę zmieniać numeru. Mam wrażenie jakby ktoś lub coś przejęło kontrolę nad moim numerem GG. Pomocy!

Jak ja tak miałem to po pewnym czasie samo to minęło.

Ale podejrzewam, że mam jakiegoś syfa, który będzie to robił automatycznie zawsze do momentu aż go usunę. Tylko nie wiem jak…

Daj loga z HijackThis…

Może jakiś dowcipny kolega dobrał się do Twojego konta. Miałem podobną sytuacje kiedyś. Też mi gg/tlen wywalało a potem pisali do mnie obcy ludzie. Okazało się że to kumple postanowił się zabawić w hakera i ukradł hasło do mojego konta. Zmień hasło do konta na gg

A masz jakieś wtyczki dziwne po instalowane, bo one mogą powodować taką sytuacje.

Jak zmienić hasło do GG w Tlenie? Tutaj wklejam link do loga z HiJackThis:

http://www.wklej.org/id/2c23694aaa

Albo masz jakiegoś wirusa, który automatycznie rozesłał kilkadziesiąt lub kilkaset wiadomości i dostałeś bana na sieć GG, takie ich zabezpieczenie antyspamowe.

GG kojarzy mi się z biedronką…

Wiecie, taki obrazek kiedyś widziałem: Koleś z wózkiem i napis “Moja pierwsza prezerwatywa, z biedronki”

:mrgreen: …Taki stereotyp

Przeskanuj kompa wszystkim antywirusowym co masz, zobacz czy coś nie dzieje się w procesach.

Ew. wpakuj logi.

Też tak myślę, ale syfa jakiegoś raczej masz.

Wkleiłem logi 3 posty wyżej. Czy ktoś może je sprawdzić?

Log wygląda na czysty.

Najlepiej przeskanuj system przy pomocy Kaspersky online lub Micro$oft Live OneCare lub daj loga z ComboFix.

Problem ustąpił. Okazało się, że to miało związek z jakąś konferencją GG… błąd GG. Dzięki