Innstalacja z jednej oryginalnej płyty, granie z innej org

Witam!

Mam pewne pytanie, otóż jestem u kuzyna z komputerem. Mój kuzyn ma 2 takie same jak ja, oryginalne gry (S.T.A.L.K.E.R. oraz Wiedźmin). Teraz pytanie, czy mogę zrobić tak, że zainstaluję np. Wiedźmina z płyty kuzyna, a jak wrócę do domu to będę w tę grę grał już ze swojej oryginalnej płyty? Czy to będzie dobrze działało i czy będzie legalne?

Wszystko będzie ok jeśli tak jak mówisz gry są identyczne. Skoro masz swoją legalną kopię to nie ma problemu z legalnością.

To tak jak z Windowsem - pożyczasz od kogoś płytę, wpisujesz swój klucz i wszystko hula legalnie.

Tak więc pod żadnym kontem nie powinno być problemów.

W tycg grach nie ma nawet kluczy :slight_smile:

Tak więc nie ma problemu :wink:

pierwszy STALKER chyba(nie pamiętam) nie ma klucza-drugi już tak,co do Wiedżmina to nie pamiętam-nie podobał mi się to go sprezentowałem dla bratanka :lol: jadąc do kogoś na wakacje czy w odwiedziny,to bierze się gry-a nie komputer pod pachą :stuck_out_tongue: Po powrocie gry powinny raczej działać-a jak nie to można reinstalować. :stuck_out_tongue:

Kompa brałem z konieczności :wink: Kuzyn ze mną wymieniał części, bo sam bym sobie z tymi kablami nie poradził :wink: