Inny schemat kolorów w XP?


(Fwlgxorm) #1

Zainstalowałam dzisiaj od rana SP3 do XP i zamiast mojego pięknego czarnego schematu Luna Element Black wskoczył mi blado-niebieski Royal Media Center, jest okropny a najgorsze, że nie mogę z powrotem przywrócić poprzedniego - wyskakują mi wtedy błędy rundll. Da się doinstalować jakiś inny, ciemny schemat kolorów Media Center albo przywrócić jakoś ten co miałam?


(Kolmar) #2

Instalacja SP3 spowodowała podmienienie plików odpowiedzialnych za obsługę kompozycji. Należy ponownie dokonać patchowania plików (podmiana).

viewtopic.php?f=3&t=253282


(Fwlgxorm) #3

W tym właśnie sęk, że po zainstalowaniu SP3 odinstalowałam uxtheme, zainstalowałam ponownie i przy wybraniu Luny zaczynają się błędy rundll...

OK, widzę że wyszła nowa wersja patchera pod SP3 :slight_smile:


(Kolmar) #4

Pamiętasz jaki to jest komunikat ??


(Fwlgxorm) #5

Po załataniu nową wersją wersją tego patcher'a i zrestartowaniu kompa wyskoczył błąd winlogon.exe - błąd blabla pamięć nie może być read i tak dwa razy z rzędu. Musiałam w awaryjnym kliknąć restore w patcher'ze żeby mi się w ogóle Windows odpalił :?


(Grzech U007) #6

Ja również korzystam z Luna Element Black, a dokładnie z tej wersji:

http://gelosea.deviantart.com/art/Luna- ... k-57571128

Nie mam żadnych problemów pomimo tego, że mam SP3. Spróbuj tego patcha:

http://freemedia.realgage.com/sp3-uxthe ... er-11.html


(Rrozniatowski) #7

witam podmieniłem styl na lune black i zniknoł mi ekran powitalny mam tylko klasyczne logowanie windows nawet po mimo zaznaczenia opcji o ekranie. :frowning:


(Fwlgxorm) #8

Wielkie dzięki Grzechu, wersja 1.1 patcher'a działa jak trzeba i z powrotem się cieszę moją Luną :slight_smile:


(Darroo) #9

prosty i bardzo fajny sposob na zmiane wygladu to instalacja vista inspirat 2.0 lub zalogowac sie na www.centrumxp.pl i w dziale skiny mamy do wyboru tysiace skinow do xp:) wszystko jest tam wytlumaczone jak zmienic kolor:)