Inny wygląd xp?

Witam Włączając komputer i widząc ten niebieski motyw xpeka powoli odechciewa sie żyć wiec znalazłem w necie motyw luna black lecz nie umiem go zainstalować czy ktoś ma ten motyw i go wgrał proszę o dokładne instrukcje?? Jak go wgrać??

Musisz ściągnąć patch na XPeka UXTheme Multi-Patcher wtedy możesz instalować nowe motywy.

Zajrzyj tutaj

Wszystko jest wyjaśnione.Musisz się tylko zarejestrować.

A jaki wygląd wy polecacie ??

BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 1.30

Crystal clear

A ja szczerze nie polecam żadnych transformatorów. Ale

jeżeli już to właśnie ten cały BricoPack.

Lepiej podmienić uxtheme.dll i zainstalować jakiś skin

manualnie. Tutaj masz całą kopalnie do eksploracji.

http://browse.deviantart.com/customizat … lltime=yes

Jak by już coś to Vista Transformation Pack 8 (wymaga programu Windows Blinds do włączenia efektu przeźroczystości)

BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 1.30, ale po każdej nakładce, system prędzej, czy później się posypie :slight_smile:

Najlepiej to w ogóle nie instalować tych nakładek. Można zmienić skórke, czy kompozycje ale to już wszystko, bo dalej to może sie system posypać…

Przesada, same nakładki są zawyczaj nieszkodliwe, najwyżej zjadają RAM, niebezpieczne jest to, co można ściągnąć razem z nimi. Nie wszystkie strony ze skinami gwarantują brak robactwa, a nawet jeśli, to nie ma idealnej ochrony.

Dlatego ściagając trzeba pamiętać o tych wszystkich nudnych szczegółach: być na koncie z ograniczeniami, przed zainstalowaniem skina przeskanować go, najlepiej skanerem online i.t.d…

Matiasskeeway, skoro nie zmieniałeś dotąd wyglądu pulpitu, radzę Ci zacząć od Bricopacków albo Stylera, który ostatnio “zrobił się” darmowy. Jeżeli tego będzie Ci mało, to przynajmniej omijaj szerokim łukiem instalatory My Web Search, bo zupelnie stracisz panowanie nad systemem (oprogramowanie szpiegowskie) i czytaj uważnie licencje skinów. Jeżeli będzie mowa o dodatkowych paskach w IE lub czymś takim, wywalaj bez litości!

ja miałem kiedyś Vista Transformation Pack a co do BrickoPack to muszę zobaczyć jak wygląda

Ja ze swojej strony polecam Zune Theme lub Zune Final (jeśli chcesz mieć inny kolor przycisku Start)

Ja mam tego Bricopacka i co prawda troche system się sypie (nie jest tak źle) ale rekompensuje to programem do naprawiania błędów w XP i jest git.

ale sypie sie czyli co przez to rozumieć są jakieś błędy systemowe?

zawiechy, mulenie, bluescreeny, itd…

aha to nie instaluje go jak tak :wink:

Ja sobie z ciekawości zainstalowałem to na wirtualnym PC i na dzień dobry System Fatal Error i format… szczęście, że to nie było normalnie. Tylko “Windows w Windowsie”.

Trudno mi uwierzyć, że Bricopack sam z siebie uszkodził system, chyba raczej to to, o czym pisałam wczesniej: musiałeś sobie ściągnąć cos jeszcze. Po prostu Bricopacki mają za dobrą opinię, a są w użyciu od kilku lat, gdyby psuły, ludzie otrzegaliby się wzajemnie tak, jak przed Vista Transformation Pack. Na wszelki wypadek jednak spytam: który to, bo przecież jest ich kilka?

Podaję kilka wątków o ozdabianiu, które łatwo znalazłam, bo sama w nich pisalam, ale jeżeli ktoś ma cierpliwość do tutejszej wyszukiwarki, może znaleźć na forum dużo więcej:

viewtopic.php?f=6&t=241365&st=0&sk=t&sd=a&start=15

viewtopic.php?f=6&t=245952

viewtopic.php?f=6&t=243796

viewtopic.php?f=6&t=245927

viewtopic.php?f=1&t=241431

viewtopic.php?f=6&t=241743&st=0&sk=t&sd=a&start=15#p1621052

to dla matiasskeewaya i innych, którzy zaczynają tą zabawę :slight_smile: .

Adam749, chyba nie formatowałeś twardego dysku w maszynie wirtualnej ??

Znaczy mam dysk wirtualny i ten dysk formatowałem, a na nim nic nie mam.

Ten dysk wirtualny to plik .vhd w moich dokumentach.