Inspire t6060

Hmm pisze to tu bo widocznie gdzie indziej nie moge. Temat był poruszany więc napisze dokładnie co mnie dręczy. Mam głośniki t6060 no i oczywiście problem z głośnikiem centralnym. Mianowicie w testach wszystkie łącznie z nim sie “odzywają”. Jednak gdziekolwiek indziej centralny siedzi cicho :). Tak powinno być jeżeli film muzyka czy gra nie ma opcji 5.1. Tylko że w moim wypadku on nie włącza sie nawet po ustawieniu takiej opcji w filmie czy grach, które ją posiadają. Mówicie o tym żeby przestwiać na opcje cmss - jednak ta opcja jest typowo do filmów (głosniki tylne nie wydają pełnych dźwięków tylko efekty) ta opcja nie nadaje sie do gier czy muzyki. Więc mam pytanie i błagam o odpowiedź. Dlaczego u mnie nie ładuje sie automatycznie dźwięk 5.1 kiedy ustawiam go w opcjach gier czy filmów ??? W ustawieniach dźwięku wszędzie mam pozaznaczane 5.1. O co chodzi ?? Przeciez głośnik działa !!

HELP !!

Widziałem, że LAZIKAR napisał Ci byś zrobł nowy temat, lecz mogłeś przeczytać moje POSTY :!: :!: :!:

Nie wiem dlaczego nie pasuje Ci opcja CMSS… Mam dokładnie te głośniki co ty 5.1 inspire T6060 i karte dźwiękową Audigy SB SE. Mam ustawioną opcje STEREO w CMSS i pitcha na środku… Może to wina Twojej karty? U mnie wszystko śmiga aż miło…

No właśnie ja mam starszą kartę dźwiękową i w oprogramowaniu nie mam opcjio stereo w cmss tylko włącz lub wyłącz.

p.s a u Ciebie przy tej opcji głośnikli tylne też dają tylko niektóre dźwięki ?

LUDZIE :shock:

BloodWolf: Czytałeś to co ja pisałem ? bo coś myśle że nie…

S_e_B_a: ma kartę 24 bitową = NOWSZĄ, Ty i Ja mamy starsze karty = STARSZE więc co za tym idzie nie mamy obsługi niektórych opcji m.in: CMSS

NO ok to pytanie do Ciebie - Czy jak włączasz w filmie dźwięk 5.1 to Twój głośnik centralny sie włącza czy nie >? bo on bez żadnych opcji cmss powinnien automatycznie się włączać, a mi właśnie nie zaskakuje :confused:

TaOs ma racje. Nie napisałeś jaką masz karte więc opisałem tak jak jest u mnie. A zreszta panowie ta karta, którą ja mam kosztuje 111zł. w komputroniku, więc dla efektu opłaca się ją kupić, uwierzcie mi na słowo :slight_smile: Tymbadziej do T6060 :]

Pozdro i hepi niu jur :slight_smile:

A jaka to karta dokładnie ??

pozdro

111 zł to ja wole sobie co innego kupić niż wydawać na jakąś karte. Jak już zmieniać kompa to całego :stuck_out_tongue:

BloodWolf: Nie mam pojęcia nie wsłuchiwałem się dokładnie, ale wiem że na kx’ach działał.

Albo juz wiem jaką masz kartę - sorka nie doczytałem :P. No nic dzięki za pomoc wszystkim :stuck_out_tongue: