Instalacja Amarok 2 i KOffice 2 na ubuntu 7.10

Właśnie zainstalowałem sobie KDE 4.0 i działa bardzo ładnie. Zachęcony powodzeniem tego czynu chciałbym potestować również Amaroka 2, KOffice 2 i inne programy KDE w nowych wersjach pisanych pod qt4. Szukałem źródeł do instalacji, jakichś instrukcji, ale nie mogę ich znaleźć. Z uwagi na to, że nie jestem zaawansowanym użytkownikiem Linuksa cieszyłbym się, gdyby ktoś, kto już zainstalował Koffice i Amaroka napisał w tym temacie jak krok po kroku to zrobić :wink: Z góry dzięki.

Nie wiem czy jest taka możliwość, ale nowy Kontact i Kopete też by mnie uszczęśliwiły :stuck_out_tongue:

Amarok oraz Koffice nie są jeszcze kompletne… możesz pobrać kod z svn i zobaczyć czy nadaje się do użytku w co jednak bardzo wątpię…

Kopete w nowej wersji jest w pakiecie kdenetwork

KOffice udało się skompilować jakoś, nie wiem nawet jak to zrobiłem :stuck_out_tongue_winking_eye: Za to Amaroka coś nie bardzo :confused: poczekam aż go udostępnią. A co do KOffice 2 to zapowiada się naprawdę nieźle, szczególnie nowy interfejs Kexi podobny do znanego z MS Office 2k7 :wink: Mam nadzieję, że wprowadzą go do podstawowych aplikacji, tj. KWrite, KSpread i KPresenter.