Instalacja aplikacji dla fedory 5

witam! jestem zupełnym laikiem jeżeli chodzi o środowisko linuxowe. zainstalowałem sobie fedore 5. poszukuje sterowników do swojej karty graficznej ( gf fx 5200 ) znalazłem je na stronie nvidii, ale nie wiem jak je zainstalować, tak samo odtwarzacz mp3 amarok (amarok-1.3-beta2 ) - ściągnąłem go i nie wiem jak zainstalować. dzięki za pomoc!

tezarrus

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

  1. Czemu taka stara wersja?

  2. http://www.fedorafaq.org/#nvidia

  1. miałem taką dostępną, chciałem zobaczyć czy dam rade obsługiwać ten system na codzień. w ferie jak się naucze go obsługiwać zainstaluje 8 mkę.

Ósemkę się obsługuje dużo prościej.

tezarrus , to dalej nie jest konkretny tytuł. Zapoznaj się z podanymi linkami, a następnie popraw tytuł wątku tak aby mówił konkretnie o problemie.