Instalacja Chrome niemożliwa

WinXP SP3.Już parę razy próbowałem zainstalować Chrome ale nigdy mi się nie udało.Komunikat w załączeniu (jepg).Używam Opery i FF.Przeszukałem forum ale porady nie znalazłem.Na moich starych płytach CD/DVD niestety nie ma Chrome.Instalacja o-line i z pliku exe kończy się niepowodzeniem.Proszę  o poradę.

Screenshot_1.jpg

Załączniki na forum nie działają (pomimo kilkukrotnego zgłaszania problemu), więc wrzuć to gdzieś indziej.

(no chyba że tylko mi nie działają, to przepraszam)

Sam nie wiem dlaczego.Wrzucam info w pdf-ie.

FastStone Image Viewer - 1 obraz(w).pdf

Czy próbowałeś instalatora offline?

Próbowałem ale instalacja bez skutku.Zainstalowałem najnowsze chrome w wersji portable i jest O.K. Jedynie w czasie sprawdzania aktualizacji jest komunikat:“Podczas sprawdzania dostępności aktualizacji wystąpił błąd: Uruchamianie sprawdzania aktualizacji nie powiodło się (kod błędu 1: 0x80004005).”

Możesz spróbować zainstalować Chromium, który oferuje podobną funkcjonalość do Google Chrome. Nie wiem jednak, czy będzie Ci się to chciało zainstalować bez aktualizacji, dlatego nie mam pewności co do tego. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google następujące słowa: “chrome-based browser”, by móc przejrzeć inne, podobne przeglądarki ;).

Pozdrawiam, Amaterasu.