Instalacja comodo

Usiłowałam wgrać comodo, na pasku na dole ekranu jest znaczek comodo, na pulpicie dwie ikonki z comodo oraz po prawej stronie pulpitu większa ramka z zakładkami. Tyle udało mi się zrobić przy instalacji ale nie widzę aby ten antywir. działał: nie skanuje, brak wiadomości o tym, że działa. Jak mam to zrobić?

Witaj :smiley:

Poprawnie powinno to wyglądać tak

ściągasz CIS6 , jeżeli posiadasz inny antyvirus ,odinstaluj go przedtem .

Następnie po zakończeniu instalacji powinno pojawić się okno główne Comodo ,w prawym rogu kliknij na fix , to wykona ściąganie aktualnej bazy danych oraz zrobi szybki scan komputera około 2 minuty . Wyskoczy okienko z zapytaniem czy zrestartować komputer -zrestartuj- po restarcie okno główne oraz widget powinny mieć kolor zielony.

Teraz możesz zacząć ustawiać Comodo do swych preferencji.

* ważne * zanim zaczniesz instalacje ,wybierz instalacje -custom instalation - zlikwiduj ptaszka przy Geek Buddy , ponieważ to dodatek Comodo - pomoc techniczna - ktora będzie co prawda działać przez 30 dni ale jest to potem płatne - w wersji CIS6 Pro -płatna wersja - w wersji premium będzie nieużyteczny i zabierał miejsce na dysku.

Wiec odinstaluj CIS6 teraz i zainstaluj od nowa i daj znać jak poszło.

pobierz http://www.comodo.com/home/internet-sec … odo.com%2F

Witaj

A tu masz spolszczenie do Comodo 6x. Plik wypakuj do katalogu _ C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\translations _

https://docs.google.com/file/d/0B0lJ9303ZhYfSUlmeEFTLS12VVU/edit?pli=1

_ Pozdrawiam _

rebli ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Witam.

Dziękuję za pomoc MM6521 oraz Wojtek5.

Z porady może skorzysta jeszcze ktoś inny, ponieważ jest bardzo przystępna. polecam.

Do Agaton- przykro mi, że źle opisałam problem -sorki.

pozdrawiam