Instalacja core 2 duo na socket 775

Witam :mrgreen:

Kupiłem tzn zamówiłem kompa z prockiem C2D i płytą ABIT AB9… reszta nieważna.

No i będę go składał. No ale ktoś mi powiedział ze, ten socket jest na kilka procków min. P4, PD, C2D… no a te procki mają różne napięcie ;| i niechciałbym że, jak podłącze procka to mi sie odrazu sfajczy(niebyło by zaciekawia :stuck_out_tongue: )

Czy to sie jakoś reguluje na płycie? (zadnych zwrotek nieznalazłem)

Moze to bios automatycznie procka wykrywa i dopasowywuje standardowe ustawiania? W instrukcji jakoś tego nie mogę znaleźć :?

Pytam się bo chcę być na 100% pewny a jeszcze takiego kompa nie składałem

PS.

Składałem kompa swojego i kolegi ale tam to nawet nie ma mozliwści zamątowania innego procka hehe :wink: a tu są jakieś drobne komplikacje :?

Pozdrawiam

BIOS wykryje ci jaki masz procesor. Nie musisz ręcznie ustawiać takich rzeczy jak napięcia zasilające.

uff to dobrze :smiley:

czyli podąnczam wszystko, odpalam i automatycznie dopasowywuje ustawinia optymalne dla danych urządzeń. To super ;]

Witam!

zamontowania

NIE… podłączasz wszystko, odpalasz i automatycznie dopasowuje… to tak.

Remix bez jaj :smiley:

słuchaj to jest poważna sprawa, w obecnych czasach, dysleksja,albo coś podobnego, nie jest wytłumaczeniem. Posty to nie pismo ręczne, na komputerze są narzędzia sprawdzania pisowni i kto ma problemy z pisownią, może wykorzystać te narzędzia. Np Firefox w polach tekstowych sprawdza pisownię i podkreśla na czerwono błędy. Zgodnie z którymś tam punktem regulaminu na forum pisze się w języku polskim, a takie błędy jak niektórzy popełniają bardziej kolą w oczy niż np brak polskich znaków. Niestety moderatorzy częściej zwracają uwagę na brak polskich znaków niż np karygodne błędy ortograficzne i fatalną gramatykę - ciężko zrozumieć sens wypowiedzi.

jako, że również biorę merytoryczny udział w tym wątku, pozwoliłem sobie na wypowiedź OT.