Instalacja drugiego systemu (win7) na hybrydowym dysku

witam. :wink: Planuje kupić sobie nowego lapka ( asus s46cm ) który ma dysk hybrydowy +24 SSD i ma win8 który mało mi odpowiada i chciał bym wgrać od razu w niego 2 sys ( win7 który posiadam z licencja)  i mam pytanie czy stworze sobie nowa partycje i nagram na nią moja wymarzona 7-ke a następnie dogram do niej stery wraz z intel rapid ( bo chyba na stronie producenta nie powinno być problemów)  do dysku  czy wszystko będzie działało jak powinno ? nie będę miał żadnych problemów ? ktoś to robił ? z góry dzięki za porady :wink:

Przy instalacji może być sytuacja, że wykryje ci tylko dysk ssd. Generalnie przy hybrydzie nie jest tak prosto wgrać system samemu (nie z recovery). http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_7-windows_install/instalacja-windows-7-na-dysku-hybrydowym/b74aa4a4-5da9-4b16-83ac-a271ecf6c18e?msgId=f7358698-ab63-4c1a-9096-d4140cb76687

ok dzięki :wink: a kupując lapka tylko z dyskiem ssd nie powinienem mieć chyba problemu z partycjonowaniem i wgraniem 2-giego sys ?

Przy jednym dysku nie powinno być kłopotów większych.