Instalacja forum na innych serwerach niż Lycos

Ma ktoś linki do instrukcji gdzie jest opisane jak się instaluje forum na innych serwerach niż lycos?? Jeśli to możliwe to na takich żeby takiego banerka prawie na pół ekranu nie było. Z gory dzieki za pomoc.

Instaluje się prawie idenstycznie tylko w dokumentacji serwerka musisz poszukać jaki jest login do bazy danych, hasło i nazwa (na lycosie to jest tak samo jak do konta. Na innych peważnie to wszsytko trzeba ustawić w opcjach konta) Nikt nie będzie pisał jak zainstalować forum na każdym z serwerów. Lycos jest najbardziej popularny to napisali :lol:

Pomocnik Webmastera kolega sobie zobaczył??

Coś mi się wydaje że jednak nie.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=20820

Tak się składa że zobaczył ale nie na wszystkich tamtych serwerach są podane namiary na ftp

No ale muszą.

Jak chcesz wgrać pliki, no chyba że przez strone.

Bana danych jest najważniejsza. Ta instrukcja jest jedyną którą znajdziesz. W innych nic nowego sie nie dowiesz. No chyba ze …

chodzi mi o taki poradnik który był już tu na forum ale został usunięty bo był skopiowany z innego forum (powinienes pamiętać bo o niego kiedyś pytałem). probowalem zalozyc na gaa.pl ale po wgraniu plików na serwer nie mogę rozpocząć instalacji

Ten poradnnik w czym ma ci cokolwiek poradzić. Czemu nie możesz zacząć instalacji??

Coś cię pojawia???

Pliki wgrałes odpowiednio??

pliki wgrałem odpowiednio. przy zakładaniu konta chciali abym podał login. podalem. ale w mailu przyszedł mi inny login, ale hasło to samo. no dobra. wgrałem pliki na serwer i nie mogę rozpocząć instalacji. może złą ścieżkę potem wpisuję, nie wiem, nigdzie nie ma tam żadnych informacji. moze Ty wiesz co mam wpisać w oknie przeglądarki aby zacząć instalację?

W oknie przeglądarki wywołujesz adres strony. Powinno pokazać się okno instalacji. Dokładnie jak opisane w poradniku co linka masz wyżej. Może poprostu pomyliłeś adres. :?

Ale po co ci serwer o pojemności 10Mb ??

Lepiej http://host.sk jak wgrasz pliki to wystaczy że się na stronie zalogujesz klikasz w odnośnik DB i tworzysz nową baze danych! potemw instalacj wpisujesz ten login co przy twozreniu bazy tak samoa z hasłem!

Jak coś to może pomódz! zainstalować! :smiley: