Instalacja gry na drugim HDD

Kolega ma mały dysk twardy, więc poprosił mnie o przysługę.

Dostał zamówioną wcześniej grę.

Gra jest podzielona na 3 części (na 3 plyty) i aby móc ja zainstalować należy zgrać na twardziela zawartość trzech płyt, scalić wszystko i odpalić instalkę.

Problem polega na tym, że koledze się nie zmieści na dysku jednocześnie instalka i zainstalowana gra.

Zmieści sie tylko zainstalowana gra.

Dlatego chce on podpiąć swój dysk do mojego i z instalki (tej scalonej z trzech płyt)znajdującej sie na moim dysku zainstalować grę na swoim podpietym do mojego dysku.

Czy tak zainstalowana gra będzie działać ??

Chodzi mi o wpisy w rejestrze itp.

Proszę o szybka odpowiedź :slight_smile:

Tak, takie rozwiązanie się uda, ponieważ przecież przy instalacji będziesz mógł wybrać dysk - ścieżkę, na któym zostanie zainstalowana gra.

A co z partycjami, on chce zainstalować grę na swoim dysku d, a na c ma windowsa, a tym samym rejestr.

Pytam bo nigdy czegoś takiego nie robiłem i jestem w tym temacie zielony

Czy mój komp będzie miał do dyspozycji dwa dysk czy jak

Wszystko powinno być OK.

Tyle, że jeden dysk - najlepiej niego, niech ma zworkę ustawioną na Master, a Ty na Slave.

Gra się powinna zainstalować bez problemu, przecież jak np. ja mam 3 partycje i instaluję, odpalam plik EXE z partycji E i instaluję go na C, to nie ma żadnego problemu.

legalna gre tak trzeba???

Oczywiście, że tak

a jaka to gra? to nie bede kupowal :wink:

to ze 3 plyty z 1 instalujesz pozniej wkladasz 2,3 slyszalem, ale zeby az takie operacje na legalu?

A czy nie lepiej podpiąć twój dysk do jego ??

Wtedy ma wszystko w rejestrze zrobione. !!