Instalacja i uruchamianie systemu Ubuntu- Geom Error

(Minik971) #1

Witam,

Postanowiłem zainstalować Ubuntu 10.10 na HDD. Podzieliłem dysk na partycje /, /home i swap i wybrałem je odpowiednio do instalacji... Program rozruchowy zainstalowałem na pendrive, ponieważ nie chciałem aby GRUB wyświetlał się podczas włączania komputera (mam Windowsa 7). Instalacja zakończyła się pomyślnie... Uruchamiam ponownie komputer, bootuje z pendrive... i nagle pojawia się bez przerwy:

Geom Error

Geom Error

Geom Error

Geom Error

itd. w nieskończoność...

Co ciekawe... Pendrive jest pusty... Co jest nie tak? Wszystko robiłem jak na poradniku z dobreprogramy.pl

EDIT

A do tego program do partycjonowania (standardowy w Windows) pokazuje, że wszystkie partycje (home, swap, /) są puste :open_mouth: http://i52.tinypic.com/2047yd.png (Partycje)

EDIT #2

Sformatowałem partycje i zainstalowałem jeszcze raz i to samo...

Tak samo dzieje się na:

/home ext3, ext4

/ ext3, ext4

swap linux-swap

Pendrive FAT32, NTFS

Proszę o pomoc... Na forum ubuntu jej nie otrzymałem.. Pozdrawiam.

A, jak coś partycje robiłem przez GParted wbudowany w Ubuntu. Nie chciało mi się pobierać itd. GParted LiveCD...

-- Dodane 10.05.2011 (Wt) 8:22 --

Zainstalowałem jeszcze raz, partycje ext3 no i linux-swap. GParted pokazuje, że coś jest na partycjach (/ 2 i coś GB). Punkt montowania pokazuje "/traget" i "/traget/home" (no, jakoś tak). A pendrive pusty... Tym razem FAT16 ;|