Instalacja Javy na Viście, błędy

Witam, gdy instaluje Javę to wyświetla mi się taki błąd:

0139f12a8d30e7f4.jpg

Nigdy na Viście czegoś takiego nie miałem ani na XPku, dopiero wczoraj na Viście mi się pojawiło i Javy zainstalować nie mogę. Mam wersje 64bit ale parę dni temu na tej samej Viscie bez problemu ją zainstalowałem.

No to zrób przywracanie systemu, powinno pomóc.

Ja przywracanie jak na wersji 32bit od razu po instalacji systemu jest ten błąd i na wersji 64bit. Zainstalowałem Vistę pare minut temu i pierwsze co to Jave… teraz ściągają mi się aktualizacje może to pomoże.

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 11:36

Aktualizacje nic nie dały.

a jaką jave instalujesz??

jre-6u3-windows-i586-p-s

Tak się plik nazywa. Ja tą jave instalowałem kiedyś na XPku, Viscie bo mam na osobnej partycji niezbędne programy i nigdy takiego problemu nie było, pojawił się po przejściu z 64bit na 32bit.

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 11:48

Problem pojawił się także po tym jak zainstalowałem Mandrivę Xtreme na osobnej partycji ext3 i stworzyłem także partycje swap więc może przez to?

Zainstaluj Java Platform SE 6U3 6.0.30.5 …chodzi miodzio ;] to jest ta http://www.java.com/pl/download/

a jaka to ta Twoja java dokładnie jest???

Właśnie tą mam…

;/ zainstaluja jave sun 1,4 i sam powinien ją zaktualizować do dobrej

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 11:58

mi tak się stało

Ale mi to jeszcze wczoraj wszystko działało na wersji 64bit ale na wersji visty 64bit miałem kłopoty ze sprzętem to wróciłem do 32bit i właśnie ten błąd się pojawił… z 30min temu zainstalowałem znowu wersje 64bit i to samo.

tutaj jmasz 1,4 - ona działa, ale aero glass się wyłącza…ja tą miałem i mi pużniej tą co teraz mam znalazło

http://java.sun.com/j2se/1.4.2/download.html

nie może nie działać…a na jakiej viście teraz siedziasz??

Już pomijam fakt, że wszystko mi się ściąga z prędkością 1-2kb/s a na drugim kompie gdzie jest XP jedzie po 130kb/s

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 12:03

Vista Ultimate 64bit na Viscie Ultimate 32bit to samo się dzieje.

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 12:53

Format nie pomógł…

Ja mam inne problemy z Javą . Internet Explorer 7 przerywa (zamyka okno) sie podczas próby uruchomienia prostego apletu w jAVIE Oraz przy uruchomieniu stron www z apletami: kb24.pl i powiat.jaslo.pl. Mam jre1.6.0_03 . Próbowałem starsze wersje.

mam podobny problem co infowit, ale mam XP i nie tylko IE mi zamyka ale też msn’a :? najczęściej zamyka przy próbie wejścia na czata :?

ja pobrałam jave i juz myslałam ze to koniec… :frowning: ale… nie nie wiem o co kaman jak pobierałam na XPkato normal wszystko ładnie i na Vista kanała na całej liniii napiszcie GG 4887746. H-E-L-P !!