Instalacja Jportal z allego

Witam. Znalazłem na allegro.pl taką o to aukcję. http://www.allegro.pl/item115764270_ins … porta.html

Co o niej sądzicie ponieważ chcę skożystać. A widzę że gość wiarygodny i już 3 razy to wystawia i zawsze miał 10-15 ofert.

Co o tym myślę? Gość wystawia poradnik jak założyć forum, cms i jak je aktualizować. Myślę, że jest tam wszystko dobrze opisane i te 8zł to nic wielkiego, ale…

… można to wszystko znaleść w internecie lub popytać się na forach.


I jeszcze jest ten hosting. Przeciętny, taki też można założyć za darmo, lub lepszy za drobną miesięczną opłatą sms.

ale to nie jest poradnik bo pisałem do niego, on to wszysto wykonuje za 8 zł i ten hosting tez jest darmowy

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 10:39

no i mamy wszystko pod ręką więc chyba skorzystam

A po co masz to kupywać ? Przecież można to zrobić samemu a więszkość poradników podobnych jest na forach - wystarczy tylko poszukać. Nawet na tym forum w pomocniku webmastera jest sporo opisów :>

Jeśli chcesz zainstalować jakiegoś CMS-a albo forum to przecież na każdej oficjalej stronie masz dokładny opis krok po kroku. Jest to naprawde proste, a nawet jak Ci się nie uda za pierwszym razem to przynajmniej się czegoś nauczysz. Zresztą po co Ci forum albo CMS którego nie będziesz znał zasad działania? Jak będziesz chciał coś zmienić to też będziesz szukał oferty na allegro? :slight_smile: To już lepiej zgłoś się do mnie, mi też się przyda pare groszy jeśli chcesz płacić za takie usługi :slight_smile: Zapraszam na PW :wink:

Mój znajomy kiedyś kupił poradnik na allegro była tylko połowa poradnika:(

ludzie to nie jest poradnik, tylko on to instaluje nam, czekam aż ktoś zakupi

Henry89 zmień tytuł na konkretny

Monczkin gotowe

Złączono Posta : 17.07.2006 (Pon) 14:37

już nieda osoba zakupiła jego pomoc i z tego co widzę jest bardzo zadowolona

o to chodzi, że tylko jedna :slight_smile:

Pozostałe komentarze dotyczą innych przedmiotów,

a pozatym on więcej kupił niż sprzedał 8)

Dlatego tutaj komentarzem bym się nie sugerował …

Tymbardziej, że ten może być od znajomego :lol:

W ogóle po co Ci takie coś ?

Przecież żeby zainstalować jportal i inne to wysiłkiem jest tylko to,

żeby przeczytać co masz zrobić …

Nie ma nic trudnego…

Pozatym jak napotkasz jakąś trudność (pomimo tego, że praktycznie każdy problem jest rozwiązany w necie), możesz zapytać na forum i napewno ktoś pomoże 8)

Mi się przypomina że jak na http://www.yoyo.pl konto założysz to tam potem możesz wybrać jaki chcesz mieć cms i wybierasz mam sporo do wybory mambo, php fusion jportal wybierasz i instaluje się samo. A ty się cieszysz i nadzorujesz wszystko z panela Admina.

Złączono Posta : 17.07.2006 (Pon) 16:24

Ale jak chcesz się sprawdzić na naszym forum masz pokazane jak krok po kroku instalować po co płacić za takie coś.

hymm teraz już sam nie wiem co mam robić

No stary na własną reke rób wszytsko jest w sieci hosting za free cmsy do dzieła a jak coś pytajk w tym dziale ile masz lat, dasz rady.

a komentarz wystawiony o

Jak chcesz ja postawie ci cmsa za darmo.

poza tym szczerze wątpie żeby ktoś kto kupuje takie usługi był w stanie rzetelnie ocenić hosting i profesjonalizm w wydaniu tego gostka …