Instalacja karty TV Wonder USB 2.0

(Bamasera) #1

Witam mam problem z instalacją mojej karty tv (zresztą nie tylko ja). Karta to TV Wonder USB 2.0 firmy ATI ;/ ... probuje ją już zainstalować od dłuższgo czasu z marnym skutkiem. Gdy instaluje oprogramowanie z płyty CD dołączonej do urządzenia to instalacja przebiega ok jednak nie ma polski do wyboru skutkiem czego jest to że nie można oglądać polskich kanałów. Dlatego też postanowiłem zainstalować nowsze oprogramowanie ze strony producenta :

1) TV Wonder USB 2.0 Drivers

2) DAO/MDAC (kodeki)

3) Multimedia Center

4) European Lang. Pack 1 (dla możliwości wyboru Polski)

Wszystko pięknie sie instaluje lecz po uruchomieniu wywala komunikat "The TV player failed to initialize"

Ktoś ma jakiś pomysł jak to zainstalować ?. Karta TV jest podłączona pod USB a moj system to XP.

(JNJN) #2

A co na ten problem pomoc producenta urządzenia - napisałeś do nich.

Tak wygląda jakby nowe oprogramowanie nie rozpoznawało chipa karty TV.

(Gugu007) #3

Odinstaluj wszystko, przeczyść kompa (np. ccleaner+jv16). Wrzuć jeszcze raz stery mobo i DirectX-a, a potem stery karty. Niestety, może to być niedoróbka oprogramowania lub sprzętu. :mrgreen:

(Bamasera) #4

Znalazłem taką oto informacje na necie :

http://support.microsoft.com/kb/283865 z której to wynika że należy wyłączyć NetMeeting Remote Desktop Sharing co też uczyniłem w usługach systemowych. Efekt ? "The TV player failed to initialize"