Instalacja livebox

(Abdull1) #1

znajoma poprosila mnie zebym jej pomogl z instalacja bo ona jest ciemna w tym(ja tez :wink: tzn jeszcze tego nieinstalowalem ) dzisiaj mam zamiar do niej podjechac na kawe :wink: co powinienem wiedziec zeby wszystko elegancko poinstalowac skonfigurowac ? pewnie tam niebedzie internetu to niebede mial jak tu napisac :wink:

trzeba bedzie adres ip wpisac brame podsieci i cos jeszcze ? skad mam sie dowiedziec jakie ma ?

instalacja z plytki ?

prosze mi napisac naco sie przygotowac zebym nienawalil i sie spisal dobrze :wink:

(BARTEK1985) #2

nic nie musisz wiedzie膰 wszystko jest opisane jak w艂膮czysz p艂ytk臋 do instalacji s膮 animacje kt贸re pokazuj膮 co i jak

(Abdull1) #3

no ona cos tam mowila ze instalowala ale nie hula

to jest chyba bezprzewodowy livebox

a te adresy ip , bramy podsieci same sie zaladuja ?

(BARTEK1985) #4

tak wszystko sie samo instaluje a mia艂a ju偶 kiedys neostrad臋??

(Abdull1) #5

tego niewiem

(BARTEK1985) #6

bo jak niemia艂a to jeszcze bedziesz musia艂 przeprowadzi膰 rejestracj臋 aby internet dzia艂a艂

(Abdull1) #7

jak wyglada ta rejestracja ?

nazwa kompytera uzytkownika itp ? bez problemu z tym bedzie ? cos jak windowsa xp sie instaluje i tam jest podobna rejestracja ?

potrzebne beda do tego jakies sterowniki ? jak tak to mozesz podeslac jakiegos linka sciagne wszystkie jak sa rozne rodzaje

(BARTEK1985) #8

nic zwi膮zane z windowsem po prostu rejestracja neostrady wszystko jest opisane w tej ksi膮zeczce co jest do艂膮czona do modemu

(marcin_rom) #9

i to trzeba robi膰 wed艂ug instrukcji , najwa偶niejsza jest koc贸wka , ja instalowa艂em to dra艅stwo u kolegi ze 7 razy dopiero za 8 razem si臋 uda艂o bo zrobi艂em dok艂adnie wed艂ug instrukcji, na ko艅cu trzeba klikn膮膰 w ich skr贸t do internetu bo inaczej identyfikator i has艂o nie zostan膮 wgrane do livebox

偶ycze mi艂ej zabawy

8) 8) 8)

(BARTEK1985) #10

ja jak instalowa艂em u siebie to za pierwszym razem mi si臋 uda艂o czeba tylko po koleji robi膰 to co tam pisze i nie b臋dzie 偶adnych problem贸w a jak wyst膮piom to polecam infolini臋 0-800-102-102 :lol:

(Piotr P.) #11

Nic nie trzeba klika膰, po wgraniu sterownik贸w i wpisaniu tego o co Cie prosz膮 wystarczy na koncu wcisn膮c przycisk na LiveBoxie - specjalny do tego celu, a parametry zostana zapisane.

(JNJN) #12

A poczytaj plus instrukcja do Liveboxa.

http://www.tp.pl/prt/pl/mam_pytanie/int ... h/livebox/