Instalacja livebox

znajoma poprosila mnie zebym jej pomogl z instalacja bo ona jest ciemna w tym(ja tez :wink: tzn jeszcze tego nieinstalowalem ) dzisiaj mam zamiar do niej podjechac na kawe :wink: co powinienem wiedziec zeby wszystko elegancko poinstalowac skonfigurowac ? pewnie tam niebedzie internetu to niebede mial jak tu napisac :wink:

trzeba bedzie adres ip wpisac brame podsieci i cos jeszcze ? skad mam sie dowiedziec jakie ma ?

instalacja z plytki ?

prosze mi napisac naco sie przygotowac zebym nienawalil i sie spisal dobrze :wink:

nic nie musisz wiedzieć wszystko jest opisane jak włączysz płytkę do instalacji są animacje które pokazują co i jak

no ona cos tam mowila ze instalowala ale nie hula

to jest chyba bezprzewodowy livebox

a te adresy ip , bramy podsieci same sie zaladuja ?

tak wszystko sie samo instaluje a miała już kiedys neostradę??

tego niewiem

bo jak niemiała to jeszcze bedziesz musiał przeprowadzić rejestrację aby internet działał

jak wyglada ta rejestracja ?

nazwa kompytera uzytkownika itp ? bez problemu z tym bedzie ? cos jak windowsa xp sie instaluje i tam jest podobna rejestracja ?

potrzebne beda do tego jakies sterowniki ? jak tak to mozesz podeslac jakiegos linka sciagne wszystkie jak sa rozne rodzaje

nic związane z windowsem po prostu rejestracja neostrady wszystko jest opisane w tej ksiązeczce co jest dołączona do modemu

i to trzeba robić według instrukcji , najważniejsza jest kocówka , ja instalowałem to draństwo u kolegi ze 7 razy dopiero za 8 razem się udało bo zrobiłem dokładnie według instrukcji, na końcu trzeba kliknąć w ich skrót do internetu bo inaczej identyfikator i hasło nie zostaną wgrane do livebox

życze miłej zabawy

ja jak instalowałem u siebie to za pierwszym razem mi się udało czeba tylko po koleji robić to co tam pisze i nie będzie żadnych problemów a jak wystąpiom to polecam infolinię 0-800-102-102 :lol:

Nic nie trzeba klikać, po wgraniu sterowników i wpisaniu tego o co Cie proszą wystarczy na koncu wcisnąc przycisk na LiveBoxie - specjalny do tego celu, a parametry zostana zapisane.

A poczytaj plus instrukcja do Liveboxa.

http://www.tp.pl/prt/pl/mam_pytanie/int … h/livebox/