Instalacja MAC OS X Lion na virtal box długa instalacja

Cześć. Instaluje Mac os x Lion na vb na ubuntu 14.04.02 Problem leży w tym, ze juz chyba pól godziny stoi na pozostały czas około minuty. Ten pasek faluje. A na ikonce pracy dysku wirtualnego miga co jakiś czas zielona albo czerwona kropka. Mam czekać jeszcze? Pasek też się nie rusza, jedynie faluje sobie.

Ja też ostatnio instalowałem i miałem to samo na virtualboxie i czekałem bardzo długo. Czekaj cierpliwie. Jak się zainstaluje to może się zawiesić na szarym ekarnie wtedy reset i już będzie zainstalowany.

Ok to poczekam do rana.

I cb też pisał zakłamany czas? Np. 1 minuta według instalatora to ok. 20minut prawdziwych.

Ps. U mnie już się to robi ponad 6 godzin

Na początku szło ok. A później staneło na tej 1 minucie czy gdzieś coś koło tego. Zaczęłem instalować w sobotę rano i popołudniu czy wieczorem się skończyło.

A i ja nie instalowałem liona tylko Mevericks’a. Ale dokładnie to samo się działo i też miałem ochotę go resetować.

Trochę się pasek ruszył. Ale wszedłem w dziennik instalatora i prawie ostatnie 3 wpisy to:

656: (mar 4…)./postinstall: _WriteEFILoginResources () failed: 12

657: (mar 4…)./postinstall: Warning: Error 12 rebulding /system/library/caches/com.apple.corestorage/EFILoginLocalizations

658: (mar 4…)./postinstall: ERROR: _EFICopyResponseBySendingMessage CFMessagePortSendRequest failed. returned -2 err:(null)

Mam się bać?

Ja nie sparwdzałem dzinnika instalatora więc ci tu nic nie doradze. Ale jak już tyle czekałeś i się ruszyło to poczekaj do końca. A i jescze mi się jedna rzecz przypomnniała. Ja odznaczłem jakieś 2 fukncje czy sterowniki na samym początku instalacji, przy wyborze składników, z jakiegoś poradnika.

 

To odznaczałem już znalzłem:

1. Install Network Drivers (Kexts)

2. Graphics -> GraphicsEnabler=Yes

Ja w poradniku nie mialem co prawda nic do zaznaczania. Ale wszedłem w dostosuj i nic prawie nie bylo pozaznaczane. Chyba nawet nic. Nie pamiętam. W każdym razie to na 100% nie zaznaczylem. Zaznaczylem tylko wspieranie dla laptopów czy jakos tak.

Może dlatego że instaluejsz inną wesje niż ja instalowalem, bo ja miałem na odwrót czyli prawie wszystko zaznaczone. Poczekaj bo szkoda instalować go po raz kolejny jak się okaże że wszystko będzie ok.

Czekam narazie w dzienniku jest jakieś writing i ci kilka sekund inna rzecz. Teraz jest java

Możliwe tez ze u mnie będzie problem z klawiatura. Po w dzienniku błędów jest cos z klawiatura

Ej zainstalowalo się. Byl ekran ładowania a teraz jest jakiś biały ekran i leci jakaś piosenka. Co robić? xD

Dobra jestem juz po konfiguracji, ale mam szary ekran i dolny pasek po zalogowaniu. Nic tez nie idzie otworzyc.