Instalacja neostrady na windows 7

Witam!

Zinstalowałam sobie windows 7. Wszystko ok, ale nie da sie zainstalować neostrady. Szukalam caly dzień w googlach jak to zrobic ale rzaden sposób nie działa. Ściagałam sterowniki, instalowałam ale to na nic. A co najciekawsze gdy włanczam xp modem normalnie działa, gdy włanczam 7 żadne światełko nie miga. Sterowniki instaluja sie niby prawidłowo ale i tak nie działa. Udało sie jakoś zainstalowac neostrade ale i tak sie nie włancza bo to oczywiscie nie na 7. Co mam zrobić? Musie być jakiś sposób na to! pomużcie mój modem to ZXDLS 852

użyj sterowników od Visty

Jak by to było takie proste to bym tu tego nie pisala, o to chodzi że żadne od visty nie dzialają instaluje prawidłowe a i tak nie działa nawet nie miga nic wlacze xp chodzi.

a próbowałaś w trybie zgodności z vistą lub xp zainstalować te sterowniki ?? prawym na setup.exe właściwości zakładka zgodność.

tak. pisze: “połaczenie urzadzenia ADSL” tak jak by bylo ok. a pod spodem: “brak urzadzenia”

a jak wygląda menadżer urządzeń ?? daj zrzuta ekranu :wink:

screenms.th.jpg

no wlśnie tak a jak klikam na sterowniki to pisze że są już zaktualizowane

nie masz poprawnie zainstalowanego modemu prawym klawiszem na tym urządzeniu adsl modem -> aktualizuj sterownik podaj lokalizację do drivera z paczki sterowników…

no tak brałam to i wyskakiwało że już sa zaktualizowane, usunełm i zainstalowałam jeszcze raz teraz mi wyskoczyło takie cuś bladdo.th.jpg

z tego wniosek, że nie ma poprawnie działających sterowników do tego modemu, pozostaje zakup taniego routera lub powrót do win vista

tak nie moze być. Musi być jakies inne rozwiązanie, jak ktos miał taki problem, niech napisze jak to zrobil. Albo ja to źle robie już sama nie wiem. Albo czy jest jakiś program dzięki ktoremu da się polaczyć z neostrada>

Dodane 05.10.2009 (Pn) 17:48

a jednak sie coś da;p tylko i tak nie moge sie jakoś połaczyć, zainstalowałam jakoś te sterowniki wszystko ok modem dziala jak nalezy jest połaczenie ale, jednak nie da sie połączyć jakiś błąd! jak ten błąd rozwiązać?

prawie.th.jpg

Witam! Też się męczyłem z neostradą na windows 7. W końcu się udało! !!

Jeśli masz i chodzi o liveboxa to zainstaluj poprostu z CD dołączonego lub http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … _ethernet/

POWODZENIA!! :slight_smile:

ps. mam nadzieje że zadziała bo specjalnie zakładałem konto na tym forum :stuck_out_tongue_winking_eye:

autorka postu nie ma liveboxa a modem na usb ;)… tryb któy opisałeś to tryb liveboxa który pracuje jako router.