Instalacja neostrady w Viscie (sagem f@st800)


(Zvhirek) #1

Witam. Ostatnimi czasy znajoma mi osoba zamówiła sobie internet u największego w Polsce providera - tp. Otrzymała paczkę z modemem - w tym przypadku sagem f@st800, sterownikami i wszystkimi papierami. Niestety system jaki został preinstalowany u tej osoby to Vista, a płyta ze sterownikami była tylko do XP. Wszedłem więc w domu na stronkę tp i stąd (http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs ... usb_vista/) pobrałem sterownik i instrukcje.

Wkładam wypaloną wcześniej płytkę z driverami u znajomego co napędu, rozpoczynam instalację (wszystko zostało podłączone prawidłowo, modem wystarczyło już tylko wpiąć do usb). Sterowniki się instalują, otrzymuje komunikat aby podłączyć modem. Tak też czynię. Pojawia się alert systemu o nowym urządzeniu i wyszukiwaniu oprogramowania do niego, a całą akcja kończy się niepowodzeniem. Diody się palą na zielono, więc myślę, że wszystko gra, skoro sterownik się zainstalował a Windows ma czasami swoje "fantazje". Zgodnie z instrukcją w Menu klikam "Połącz z" i powinienem tam ujrzeć Dial-Up - niestety go nie ma.

vistaneoerrorsn8.th.jpg

w moim przypadku okienko jest puste

Tutaj się zaczynają problemy - dlaczego? Wszystko zostało dobrze podłączone, net jest aktywny, sterowniki zainstalowane. Więc dlaczego to nie działa?

System to bodajże Vista Home Edition 32-bit.


(Kwarc21) #2

To powinno pomóc http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... +pod+Vista