Instalacja nie chce sie wlaczyc!

Czesc, niedawno sciagnalem serwer SQL’a, (http://download.microsoft.com/download/ … QLEVAL.exe)

Jednak, gdy juz go rozpakuje, i klikne na plik Setup.exe, wlaczaja sie procesy, jednak nie wyskakuje zadne okienko w ktorym moglbym kliknac ‘dalej’ itp., Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, jednak potrzebuje tej bazy danych, nie wiem co robic, prosze o pomoc, z gory dzieki.

Hmm… instalator trochę waży i nie bardzo mam ochotę go ściągać.

Odnośnie tej wagi: Możliwe, że ten instalator po prostu się długo ładuje i trzeba poczekać.

btw. Jaki ma pan system operacyjny ?

Hm, Windows XP, raczej niemozliwe jest, ze instalator dlugo sie laduje, gdyz wczoraj siedzial w procesie z 4h, a i tak nic to nie dalo, maszyne mam szybka, bo pentium IV 2,8Ghz, wiec od szybkosci ladowania to raczej nie jest zalezne…

Proszę edytować własne posty.

Na forum używamy polskich znaków

wg opisu w google program rozpakuje sie sam po kliknięciu na exe,

trzeba wtedy kliknąć chyba autorun.exe, setup.exe służy do konfiguracji składników(mogło to odnosić się do innej wersji, więc to tylko sugestie)

może masz za mało RAM-u?, spróbuj wyłączyć antywirusa lub instalacji na koncie z uprawnieniami administratora ale innym niż Twoje. Ostatnio miałem problem z jedną aplikacją i zainstalowała sie na innym koncie niż to które standardowo używam.