Instalacja nienadzorowana - usunięcia

Dawno, dawno temu zrobiłem sobie Instalacje nienadzorowaną Windows’a XP (że wszystko podczas instalacji Win robi się samo), a teraz chcę ją usunąć, żeby wszystko ręcznie ustawiać. Wie ktoś jakie pliki z płyty trzeba wywalić??

winnt.sif i winnt.bat w katalogu i386

zainstaluj najlepiej z oryginalnej płytki a nie z kopi co żeś robił na potrzeby nienadzorowanej instalacji

Dziex

W dniu 08.05.2008 , o godzinie 8:43 został dopisany post przez adam749

A jak zintegrować pliki spolszczające Windowsa, żeby się instalowały podczas instalacji (jak już jest finizacja instalacji to coś takiego, przedostatni, czy ostatni etap instalacji Win) to żeby wtedy instalował spolszczenie?? Kiedyś udało mi się coś takiego zrobić ale już po instancji, a konkretniej po zalogowaniu użytkownika instalował.

a jest coś takiego jak spolszczenie do Windowsa jeśli istnieje to na pewno programem nLite da rady je zintegrować, nie wiem na czym dokładnie polega te spolszczenie ale pewnie sie je normalnie instaluje tak więc integrujesz je chyba jak zwykły program

Chodzi mi o MUI PL

no faktycznie coś takiego istnieje więc normalnie integrujesz tak jak aplikacje wtedy automatycznie ci powinno sie zainstalować

A co zrobić jak takie cuś wyskakuje w końcowym etapie??

3a08c48442937369m.jpg

to stało ci się po ponownej instalacji systemu ??

Nie, to się stało przy robieniu obrazu w nLite.