Instalacja nienadzorowana XP

(Michall35) #1

Jeśli chcę zrobić instalacje nienadzorowaną programem nLite to jak dodam do niej programy to muszę dodać pliki instalacyjne tych programów czy już zainstalowane na dysku systemowym ??

(adam9870) #2

Zajrzyj tutaj:

http://www.forum.explode.pl/viewtopic.php?t=1106

(Michall35) #3

Ok lae mi chodzi o stworzenie instalacje nienadzorowaniej a nie jak na tamtym forum gdzie jest inny przykład opisany

(Rlk120) #4

Looknij TU

Niedawno miałem taki sam problem :smiley:

(Michall35) #5

OK tyle że ja nieposiadam eksperta 1/05 a w 1/07 nie jest napisane czy jak chce aby jakis program instalował się z XP czy mam zaznaczyć jego plik instalacyjny czy co np. Mozilla ??

A i czy ktoś wie z kąd moge pobrać sterowniki do VIA AC'97 Enhanced Audio

bo chciałbym je też dodać do tej instalacji

(Edlib) #6

pakiet VIA Hyperion 4in1 łatwo znajdziesz w sieci, musisz umieścić na płytce sterowniki dżwięku w postaci gotowej, nie instalatora lub spakowanej; co do programów to w 1/05 też nie ma na ten temat żadnych informacji, mowa tylko o jakichś enigmatycznych "danych",

które trzeba umieścić w podkatalogu katalogu OEM(myślę, ze "eksperci"

eksperta sami nie wiedzieli) - musisz szukać informacji w jakimś pewniejszym zródle(zresztą, czy warto ryzykować, instalacje np. mozilli przebiegają teraz tak szybko i bezproblemowo)

(Michall35) #7

OK ale może zaczelibyście dokładniej opisywać co i jak zrobić aby zrobić instalacje niestandardową ze wszystkimi sterownikami i programami za pomocą nLite myśle ze jest wiele osób ,które by chciały to wiedzieć bo to naprawdę dobra rzecz.