Instalacja Office 07 Enterprise

Przy uruchomieniu setup.exe wyświetla się okienko niebieskie z napisem “Czekaj, trwa przygotowywanie niezbędnych plików instalatora”, po czym się ono zamyka i nie ma dalej żadnego skutku.

Lerain , skoro masz wersję Enterprise, to przysługuje Ci pomoc techniczna ze strony MS. Dlaczego z tego nie skorzystasz?

To tylko wersja Enterprise ma pomoc techniczną? :expressionless:

To nigdy nikt nie słyszał o takim problemie?

Posiadaczom edycji Enterprise przysługuje bezpośredni support od MS, po prostu skontaktuj się z nimi, na pewno pomogą.

Właśnie też mi się zdaje że instalując wersje Enterprise posiada się dużą firmę do obsługi jako informatyk i takich głupich pytań się nie zadaje na takim forum marnując czas i pieniądze tylko uderza prosto do specjalistów jeśli samemu ich nie można rozwiązać bo wykraczają poza nasz zasób wiedzy. Według mnie takie zachowanie świadczy tylko o tym, że Lerain posiada nielegalna wersję wspomnianego oprogramowania i jest zwykłym złodziejem, a to odbije się mu czkawką albo też jego szef zatrudnił go na “ładne oczy” (lub inna część ciała) i pewnie jeszcze nie wie ile pieniędzy marnuje. Natomiast z jego wcześniejszych postów mogę wnioskować, że Photoshopa ma również nielegalnego.

Autora tematu proszę o wyjaśnienie sytuacji na PW.

Do czasu wyjaśnienia sprawy temat zamykam.