Instalacja Ofiice 2000 : włóż dysk do napędu

Mam offica 2003 lecz po angielsku. I właśnie chce zainstalować zamiast 2003 - 2000 . Lecz gdy wkładam płytkę do napędu i uruchamiam instalację wyskakuje mi komunikat żeby włożyć płytkę z offiice 2000. Nie wiem o co chodzi, ponoeważ płytkę mam cały czas w napędzie. Prosze o pomoc

Może mam usunąć 2003? Ale boję się, że jak usune 2003 i bede probowal zainstalować 2000 to znowu bedzie ten problem i nie bede mial zadnego wtedy.

Proszę o dokładny komunikat, który podaje system

Włóż dysk: Microsoft Office 2000 Premium

Może odwołajmy się do problemu opisanego tutaj: http://support.microsoft.com/kb/258526/pl proszę zrobić wg zaleceń Microsoftu. #-o

Niestytey nie widze tego pliku Msiinstx.exe a przy linkach do pobrania jest windows NT a ja mam XP

Ten office oryginał ?

Pociągnij Windows Installer 3.1:

Klik

Pewnie to wygląda jakoś tak?

ping.bmp

Ściągnąłem i próbowałem zainstalować, wyświetlił mi się komunikat o tym, że aktuallizacja jest nie potrzebna - mam aktualną.

Ten pakiet Offica działał na innych komputerach tylko właśnie, teraz na moim nie chce działać. Pierwszy raz widzę, żeby takie cos sie stało!

Kajot111 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Czy ktoś mi pomoże ?