Instalacja Photoshop CS3 - instalacja staje w miejscu

Witam,

na poczatku wszystko idzie normalnie az do momentu instalcji wlasciwej, pokazuje sie pasek postępu i instalują sie najpierw komponenty jakies i nagle proces staje przy 8% i koniec, staje. Instalacja nie zawiesza się, po prostu staje w miejscu, nawet czekałem z 10 minut ale nic. Dodam że mam polska viste. Taki sam problem jest jak chce zainstalować Dreamweavera Cs3.

Mial moze ktos podobny problem?

a coś się wyświetla - jakiś błąd. Poza tym trial z serii CS3 instalują się strasznie długo nawet na C2D E6850.

To prawda instaluje sie długo… cierpliwości. Jeżeli instalka oryginał, to na pewno zainstaluje. Powiedz coś o konfig. kompa, (trochę instalka i aplikacja wymaga)… sprawdzanie komponentów - długo, potem już idzie:)

pozdrawiam

  • odpowiem zawsze na forum

* przy 512 RAM - raczej niepowodzenie :frowning:

wiec tak jest to notebook Acer Travelmate 7320:

Celeron 1.73 GHz, dysk 120gb, 1gb ramu

wiec zrobie jak radzicie poczekam…

poczekaj parę minut. pamiętam jak instalowałem Nero 7 z płytki od nagrywarki. Myślałem, że się komp zawiesił. Przelatywał niebieski pasek od lewa do prawa i był napis proszę czekać. Minęło chyba z 8 minut i już miałem zamiar zatrzymać proces kiedy to ruszyło. A Blaszak dwurdzeniony szybki dużo ramu.

CIERPLIWOŚCI :lol:

no rzeczywiscie instalowalo sie ponad pol godziny… i na koniec wyskoczylo ze sie nie zainstalowalo, a zaden error nie wyskoczyl… :confused:

niestety konfiguracja kompa za słaba. zobacz specyfikacje (wymagania programu) jest strasznie restrykcyjny i ten config tego nie udźwignie (celleron:()

sorry - pozdrawiam

*może jakaś inna wersja Cię zainteresuje - poszukaj coś “odchudzonego”

A legalny ten Photoshop :clever: ?

moze rzeczywiscie, wczesniej mialem wersje poprzednia-cs2, ale chcialem wyprobowac najnowsza,dobra dzieki za pomoc ;]