Instalacja płyty Asus M2N

Witam wszystkich mam taki problem,chodzi o to ze kupiłem sobie płyte główną asus m2n i problem w tym gdy wszystko podłącze nie ma obrazu niw wiem co jest moze zasilacz za słaby wszystko inne chodzi a brak obrazu grafika to ati x1950 xt 512Mb zasilacz 400watt nowy.Wszysko mpodłaczone ok.na płycie jest dioda która sie powinna palic podczas działania płyty ale nawet ona sie nie pali.Zmieniałem nawet karte na inną i to samo zauwazyłem tez ze jak podłaczam zasilacz jeden 300watt drugi 400wat to wogóle płyta nie reaguje dopiero jak podłączam 600watt zasilacz to procesor działa dyski i dvd ale ka=rta-szaleje wiatrak na karcie ale nie ma obrazu.Ktos wie w czym moze byc problem.sprzet to:asusm2n-yta o to link do niej:http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Asus/Socket_AM2/bez_grafiki/Asus_M2N_nForce_430_MCP/pelny,id,31767/ procesoe amd athlon 4800x2 dual core 2 giga ram ddr2 karta to ati radeon x1950xt 512Mb.Dziekuje z góry za pomoc

Najpierw napisz jakich marek podłączasz zasilacze?

Na tym 600W zrób reset cmos (biosu). Sprawdź, czy podłączyłeś wszystkie wtyczki dodatkowego zasilania (na płycie i karcie graficznej).

Spróbuj uruchomić komputer na minimalnym zestawie: płyta główna, procesor+wiatrak, RAM (jeden moduł) i karta graficzna.

zasilacz jakis kimpower 650watt wiem tylko ze jest nowy.prezent.Zrobiłem na płycie reset biosu nic sie nie zmieniło

W dniu 21.06.2008 , o godzinie 23:32 został dopisany post przez peter79

a te drugie to są one w komplecie z zestawem starym kompa bez nazwy…w komplecie z obudowa

W dniu 21.06.2008 , o godzinie 23:47 został dopisany post przez peter79

Zrobiłemtak jak wyzej podpiąłem procek+wiatrak ram grafike i taka sama reakcje:(

A Masz jakieś sygnały z głośniczka systemowego? Jeżeli nie to wyjmij grafikę lub pamięć, włącz komputer i zobacz, czy zacznie piszczeć.

Sprawdzałem juz tak nie ma zadnych sygnałów…cisza juz próbowałem chyba wszystkiego.a grafika na innym kompie działa tak samo zasilacz

W dniu 21.06.2008 , o godzinie 23:56 został dopisany post przez peter79

procek działa dyski działają miałem chwilowy problem z dvd ale juz wymieniłem na inny i jest oki tylko nie wiem czemu na płycie nie pali sie dioda…??

Jeżeli nie otrzymujesz sygnałów dźwiękowych, a głośniczek jest prawidłowo podłączony, to jest to raczej problem z płytą (raczej, bo zasilacz jest nieciekawy).

Sprawdź jeszcze raz wszystkie podłączenia, rozłóż komputer i złóż go ponownie.

oki dieki za pomoc ale to juz zrobie jutro za późno wielkie dzieki pozdrawiam

W dniu 22.06.2008 , o godzinie 0:03 został dopisany post przez peter79

jakby co dalej czekam na jakies propozycje??

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.