Instalacja SP1, błędy, przywracanie plików - kilka problemów

Witam. Mam kilka problemów, a nie chciałem zakładać osobnych do tego tematów, więc pisze wszystko w jednym…

Pierwszy problem dotyczy tego, że przy instalacji SP1 już przy procesie kończenie instalacji ‘uruchomianie procesów po instalacji’ wyskakiwały błędy, nie pamiętam dokładnie, ale coś w stylu “Proces ‘update’ należący do pamięci (tu nie pamiętam, ale były jakieś cyfry i litery). Proces ten może nie być ‘read’”. I tak jeszcze kilka innych procesów… klikałem zawsze OK. Potem instalacja cały czas stała w miejscu, chyba około 1 h, to ją przerwałem i uruchomiłem ponownie komputer i bardzo długo się włączał :frowning: We właściwościach systemu jest napisane, że jest dodatek SP1. I pytanie: dlaczego te błędy wyskakiwały, czy może to spowodować jakieś problemy w systemie i co mam teraz zrobić? Niby wszystko jest OK, ale system strasznie wolno się uruchamia :frowning:

Drugi problem: straciłem cały mój profil tzn. “Moje dokumenty” i wszystkie ustawienia :frowning: Czy jest jakiś sposób na odzyskanie ich? Próbowałem poprzez “Przywracanie systemu”, ale przywróciło tylko pulpit i w dodatku nie cały :frowning: Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

Jeszcze jeden problem dotyczy sterowników, gdy chce uruchomić “Panel sterowania Nvidia SoundS” wyskakuje to:

thumb_46710218a4d19442839147.jpg

I po chwili okienko z raportowaniem o błędach. O co z tym chodzi i jak to naprawić?

I taki mały problem: nie mam na pasku zadań przy “start” przycisku “pokaż pulpit”… jak go tam wstawić ?

To na razie tyle, bardzo was proszę o pomoc :frowning:

Złączono Posta : 14.06.2007 (Czw) 22:21

Teraz mam kolejny probem!! :frowning: Proszę o pomoc!

Użycie procesora przez proces “winlogon.exe” cały czas skacze do 70 i komputer strasznie się tnie! Zaczęło się to od tego, że zainstalowałem sterowniki do karty graficznej i uruchomiłem ponownie komputer, system bardzo długo się włączał, wszystkie procesy okolo 10 min.! Teraz jak to pisze to akurat ten proces się uspokoił, ale te skakanie użycia procesora trwało też około 10 min. :confused: Zamieszczę logi z Hijack’a:

Zaobserwowałem, że ten proces skacze gdy chcę włączyć “NVIDIA Control Panel” czyli to ma związek z tym sterownikiem, który zainstalowałem…