Instalacja SP2 / 3 po formacie

Witam,

Przymieżam się do zrobienia formata dysku i mam pytanie: czy po fomracie muszę instalować SP2, a po nim SP3 czy mogę od razu tylko sp3 wgrać?

Od razu możesz wgrać SP3 :slight_smile:

Instaluj najpierw SP2, potem wszystko czego potrzebujesz do użytkowania komputera, a na sam koniec SP3. Zrób tak dlatego, aby mieć pewność, że wszystko działa poprawnie oraz abyś mógł w razie problemów odinstalować SP3. SP3 nadal może sprawiać problemy, np podczas instalacji sterowników do HD Audio.

Temat :

viewtopic.php?f=2&t=277369

po instalacji SP3 mogą być problemy podczas instalacji np.IE7 i innych poprawek

To jak w końcu - instalować SP2, a ponim SP3 czy od razu mogę SP3?

odrazu sp3

A ja polecam Ci zintegrować SP3 z płytką instalacyjną.

Instalując w ten sposób system zminimalizujesz ryzyko wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych instalowania SP. :wink:

Dodam jeszcze, że instalując SP3 może wystąpić problem ze sterownikiem intelppm. Problem ten występuje, gdy SP3 instalowane jest na komputerze z procesorem AMD. Wtedy najpierw zainstaluj tą poprawkę :arrow: KLIK.

Więcej informacji: http://support.microsoft.com/kb/953356/en-us

Mam Intela, więc z tym problemu nie będzie :slight_smile: Ale zrobie chyba jednak tak, że najpierw SP2, potem pobiorę resztę aktualizacji i jak już wszystko będzie pobrane to doinstaluję SP3 :slight_smile:

A jakiego typu jest to problem? Jest on zauważalny przez normalnych użytkowników?

bMk , oj jest. U tych osób, u których występuje problem, bardzo często wyskakują bluescreeny z kodem błędu 0x0000007E. Wszystko znajdziesz w podanym artykule.