Instalacja SP2 - bezczynność

Witam, mam problem z instalacją SP2, otóż wszystko jest normalnie do momentu gdy instalacja dociera do miejsca, kiedy jest napisane “Uruchamianie procesów przed tworzeniem kopii zapasowej”, czekałem godzinę i pasek postępu nie posunął się choćby o milimetr. O dziwo podczas wielu prób instalacji pasek zatrzymywał się w różnych miejscach, choć tekst był wciąż ten sam. Pomyślałem, że usunięcie SP1 może pomóc przy instalacji SP2, ale przy próbie deinstalacji pojawił się komunikat “Nie można odnaleźć określonego pliku”, a po wciśnięciu OK kolejny “Nie odinstalowano Service Pack 1”. Proszę o pomoc. Dzięki z góry. :wink:

Zainstaluj SP3 :

viewtopic.php?f=2&t=250419

Dokładnie przeczytaj wszystkie podane tematy.

Czasami rzeczywiście długo trzeba czekać, aż SP się zainstaluje. Nie musisz odinstalowywać SP1, aby zainstalować SP2.

Może spróbuj zainstalować Service Pack 3.

Właściwie nie jestem do końca przekonany do SP3, zainstaluję go dopiero w ostateczności. Szczerze mówiąc mam problem ze zintegrowaną kartą dźwiękową Realtek ALC888 (płyta główna - ASRock Conroe 1333-d667 r3.0), nie mogę zainstalować driverów do niej po reinstalacji systemu Windows XP Pro (naprawie, nie instalacji od nowa). Wiecie może jaka może być tego przyczyna? Próbowałem wielu różnych wersji drivera (w tym tego z CD od płyty głównej), próbowałem nawet od nowa instalować sterowniki od płyty głównej. Nic nie pomogło (oczywiście przy każdej nowej instalacji drivera od dźwięku, usuwałem poprzednią).

Serdeczne dzięki! :smiley: Chyba nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy niż teraz widząc, że to działa. :smiley: Próbowałem różnych wersji, trybu awaryjnego itp. od 5 godzin… :open_mouth:

Najlepiej instalować SP3 z płyty: http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=pl