Instalacja sterowników do grafiki

Witam

Otóż mam taki problem: zawsze gdy ins. sterowniki do swojego Radeona x1950XT na Win 7 to po instalacji system i tak korzysta z tych starych zamiast z tych nowych które zains. :expressionless:

Ins. zawsze sterowniki od ATI pod mój system.

Mógł by mi ktoś napisać, jak zrobić by system korzystał z tych nowych a nie tych starych sterowników do grafiki?

Dzięki za pomoc,

Pozdrawiam.

Czy Radeona x1950XT jest produktem muzealnym? Bo odbiło mi o uszy ze ati robi stery tylko na radeon hd i może być ze nowego sterownika pod ta kartę dla win 7 może nie być ;].

edit

sterowniki do tej karty są pod viste ;]

Spróbuj zainstalować sterownik dla Visty (dla odpowiedniej wersji bitowej Twojego systemu) w trybie zgodności z Vistą.

Ewentualnie poszukaj sterowników programem DriverMax/DriverGesnius.

Na stronie ATI wybieram po kolei:

Windows 7 x64

Radeon

x1950 series

i ściąga mi sterowniki które w nazwie mają zawartą nazwe ‘[…]x64 vista’ czyli dla Visty i 7 są te same sterowniki - wersja 10.2

Gdy wchodzę do menadżera urządzeń, wybieram grafike, daję właściwości to piszę ze:

wersja sterownika: 8.xxxx

data: 24.04.2009

Czyli stery są stare, gdy daje aktualizuj to pisze ze sterowniki są aktualne a gdy daje wybierz z systemu i wybieram lokalizacje nowych sterowników które właśnie zains. to piszę że te stare są i tak nowsze :expressionless:

O co chodzi?

Spróbuj zrobić update sterowników DriverMaxem - mały programik a pomaga.