Instalacja sterowników do radeona


(Lukasz16markowicz) #1

Kupiłem kartę graf. radeon x1550 i mam problem z zainstalowaniem do niej sterowników. podczas instalacji wyskakuje mi komunikat: "program instalacyjny nie znalazł sterownika zgodnego z posiadanym sprzętem lub systemem operacyjnym, program instalacyjny zostanie teraz zakończony." czy ktoś wie co mam zrobić?? wcześniej posiadałem GF FX5200.


(hevet) #2

Jakie sterowniki instalujesz?


(Lukasz16markowicz) #3

oryginał- te które dostałem wraz z kartą


(hevet) #4

A system wykrywa nową kartę sprawdź w menadżerze urządzeń,odinstalowałeś sterowniki od poprzedniej karty?Jaki masz system?


(tacyer) #5

Instalujesz sterowniki z płyty? Sprubuj inaczej. Jeśłi masz orginalnego Windowsa odinstaluj najpierw te sterowniki i poczekaj aż system sam je wykryje, później włączy się kreator znajdowania nowego sprzętu i zapyta Cię czy połączyć się z witryną Microsift (jeśłi masz orginała) kliknij Tak, tylko tym razemi Dalej. Nie wkładaj płyty, pozwul mu poszukać sterowników w internecie.Powinien znaleźć najnowsze i automatycznie zainstalować. Jeśli tak się nie stanie to wejdź na strone Ati Radeon, kliknij Sterowniki, wybierz swój typ i model i ściągnij i te zainstaluj.


(Lukasz16markowicz) #6

dzięki już jest ok.