Instalacja sterowników dysku twardego

(Clexik) #1

Witam.

Chciałbym zainstalowac stery do dysku twardego.Czytałem ze trzeba to zrobić z dyskietki przy starcie z biosu.Mam niestety problem moja stacja dyskietek niedziała.Mam pytanie w zwiazku z tym czy jest jakaś inna mozliwość pomijając dyskietke.Z góry dzieki.

(hevet) #2

A dokładniej chcesz zainstalować XP ale instalator nie wykrywa dysku?

(Grzegorz Ch) #3

Clexik jeśli masz dysk SATA i chcesz zainstalować windowsa, to wykorzystaj instalator ze zintegrowanym SP2, dysk będzie wykryty bez dogrywania sterowników.

(Clexik) #4

Mam zaistalowanego xp ale pokazuje stery z 2001 roku i chciałem zainstalować nowe bo znalazłem na stronie producenta.Tylko tam pisze zeby z dyskietki w biosie.Myslałem ze da sie inaczej.

(Lordzibo) #5

W biosie? Przeciez te sterowniki są dla XP prawda?

To po co w biosie?

No ale jak trza, to może zgraj na płytkę i z płyty zainstaluj.

Chociaż nadal nie rozumiem żeby dysk instalować w biosie... :stuck_out_tongue:

(Clexik) #6

Bo ponoc integrują sie z płytą główną.Sam tego nie kminie.

(Dranek Ak) #7

Hmmm popatrz na to inaczej. Poszukaj w tym plusy i minusy. Ja nie znalazłem zadnego plusu a minus to jest taki ze jak coś spierniczysz to bedziesz do nas pisał ale juz z komputera kolegi :wink:Więc to nie ma sensu no chyba że coś źle komputer chodzi. Hmmm??

(Grzegorz Ch) #8

Clexik podaj link do tych niby sterowników.

(Lordzibo) #9

Ale po co sterowniki do dysku do biosa?

Pod windowsa to normalna zrozumiałość, ale bios? Może chcesz biosa uaktualnić a nie sterowniki do dysku?

Złączono Posta : 12.11.2007 (Pon) 18:48

Zainstaluj sobie nowe stery pod windowsa i jak to ma pomóc to pomoże, bo już nie ważne jakie są w biosie...