Instalacja sterowników dysku twardego

Witam.

Chciałbym zainstalowac stery do dysku twardego.Czytałem ze trzeba to zrobić z dyskietki przy starcie z biosu.Mam niestety problem moja stacja dyskietek niedziała.Mam pytanie w zwiazku z tym czy jest jakaś inna mozliwość pomijając dyskietke.Z góry dzieki.

A dokładniej chcesz zainstalować XP ale instalator nie wykrywa dysku?

Clexik jeśli masz dysk SATA i chcesz zainstalować windowsa, to wykorzystaj instalator ze zintegrowanym SP2, dysk będzie wykryty bez dogrywania sterowników.

Mam zaistalowanego xp ale pokazuje stery z 2001 roku i chciałem zainstalować nowe bo znalazłem na stronie producenta.Tylko tam pisze zeby z dyskietki w biosie.Myslałem ze da sie inaczej.

W biosie? Przeciez te sterowniki są dla XP prawda?

To po co w biosie?

No ale jak trza, to może zgraj na płytkę i z płyty zainstaluj.

Chociaż nadal nie rozumiem żeby dysk instalować w biosie… :stuck_out_tongue:

Bo ponoc integrują sie z płytą główną.Sam tego nie kminie.

Hmmm popatrz na to inaczej. Poszukaj w tym plusy i minusy. Ja nie znalazłem zadnego plusu a minus to jest taki ze jak coś spierniczysz to bedziesz do nas pisał ale juz z komputera kolegi ;)Więc to nie ma sensu no chyba że coś źle komputer chodzi. Hmmm??

Clexik podaj link do tych niby sterowników.

Ale po co sterowniki do dysku do biosa?

Pod windowsa to normalna zrozumiałość, ale bios? Może chcesz biosa uaktualnić a nie sterowniki do dysku?

Złączono Posta : 12.11.2007 (Pon) 18:48

Zainstaluj sobie nowe stery pod windowsa i jak to ma pomóc to pomoże, bo już nie ważne jakie są w biosie…