Instalacja sterownikow, internet itp

Witam.

A wiec tak - mam laptop (od tygodnia) a na nim viste. Trochę zamula. Mam neta, bo jeden kolo nie ma zabezpieczenia WEP lub WPA i jest ok. Ale od dziś mam tez XP - śmiga całkiem nieźle, ale - nie mam neta, nie wiem jak mam sie połączyć, nie wiem, jakie sterowniki zainstalować i programy. Z tego, co kojarze to zainstalowałem grafikę, ale chyba tez cos nie tego. To napisze mi ktoś krok po kroku, co musze zainstalować (oczywiście wszystko musze instalować pod xp). A i jak z tym netem - żeby serwować musze sie przełączyć na viste. Czyli taki cały proces naprawczy. Bo mój stacjonarny to znam na wylot i wiem, co musze zainstalować. A laptop i net wi-fi (chyba) lub LAN - sam nie wiem. Chodzi o to ze mam neta bez kabelka. Mam nadzieje ze nie pójdzie do kosza. A na dysku mam folder TOSHIBA i tam kilka prog lub ster, ale nie wiem co do czego

r_jaro

Popraw błędy i używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

O konfigurację neta poproś gościa do którego się podłączyłeś :mrgreen: . Od czego masz dokumentację laptopa?

Żeby serwować wystarczy ci tylko rakieta tenisowa i piłka :smiley: . Możesz też założyć drużynę siatkarską :lol: .Ostatecznie możesz serwować posiłki :mrgreen:

Ech gdybym bardziej czail angielski to bym sie wzial za dokumentacje. Spodziealem sie innej odpowiedzi - zrob to, zainstaluj tamto a tu nic.

Złączono Posta : 05.07.2007 (Czw) 10:57

No dobra to i poczytam wiecej. A czy winows XP znajdzie mi osoby do ktorych moge sie podlaczyc - oczywiscie po podaniu hasla. Bo jak by kto nie wiedzial to WEP zostalo zlamane w mniej niz 60 sekund.